Zpět na » » Fotbalisté Brna odehrají na soustředění v Kaprunu tři zápasy

Fotbalisté Brna odehrají na soustředění v Kaprunu tři zápasy

Fotbalisté Brna odehrají na soustředění v Kaprunu tři zápasy © 1fcbrno.cz - Radost Brna

2

Líbilo se

12.07. - S pěti novými hráči dnes fotbalisté Zbrojovky Brno odcestovali na soustředění do rakouského Kaprunu, na němž sehrají tři přípravné zápasy. V sobotu se střetnou v Bischofshofenu s reprezentací Singapuru, v neděli v Unterdorfu s Eintrachtem Braunschweig a ve čtvrtek v St. Ulrichu s Lokomotivem Taškent.

Trenér Václav Kotal má v kádru nováčky obránce Jakuba Jugase, středopolaře Jana Sýkoru a útočníky Tomáše Briganta, Fabiána Slančíka a Stanislava Vávru. Do hry už po dlouhé přestávce zasáhnou i uzdravení Marek Kaščák a Pavel Mezlík.

"Chceme se připravit tak, abychom neměli od začátku soutěže starosti s umístěním. Kádr máme na střed tabulky, musíme to ale potvrdit na hřišti," uvedl Kotal. Na soustředění chce doladit standardní situace, různé varianty obranných i útočných kombinací a také zvýšení střelecké produktivity.

V současném kádru Brna by už nemělo dojít před zahájením ligy k žádným výrazným změnám. Chybějí v něm Muamer Avdič, Daniel Přerovský a Karel Kroupa, kteří si hledají nové angažmá.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Související odkazy
Nejnovější články