Zpět na » » Roman Hubník zůstává hráčem Viktorie Plzeň

Roman Hubník zůstává hráčem Viktorie Plzeň

Roman Hubník zůstává hráčem Viktorie Plzeň © fcviktoria.cz - Roman Hubník

0

Líbilo se

27.06. - Do konce června 2015 prodloužil s Viktorií Plzeň smlouvu obránce Roman Hubník. Třicetiletý hráč se zkušenostmi z Bundesligy i reprezentačního celku České republiky tak s definitivní platností stráví následující ročník na západě Čech.

Roman Hubník přišel do Štruncových sadů v září 2013 a s Viktorií Plzeň absolvoval kompletní ligový ročník včetně bojů v Lize mistrů a Evropské lize. „Jsem rád, že můžu dál pokračovat ve Viktorii Plzeň a bojovat o co nejlepší výsledky v domácí soutěži i evropských pohárech. Nadále chci vítězit a Viktoria k tomu má ty nejlepší předpoklady,“ řekl k podpisu nové smlouvy Hubník.

Pro pokračování spolupráce se zkušeným obráncem hovoří i jeho variabilita. „Roman potvrdil své sportovní i charakterové předpoklady a od prvního dne působení v klubu vždy spolehlivě plnil své úkoly. Ze společného jednání mám pocit, že chce nadále pokračovat v započaté práci a i další sezónu své kariéry spojit s klubem FC Viktoria Plzeň,“ prohlásil generální manažer klubu Adolf Šádek.

Rodák z Halenkova nastoupil v plzeňském týmu k celkem 13 zápasům Gambrinus ligy, další starty přidal evropských pohárech. Nastupoval převážně ve středu obrany, ale může alternovat také na levé straně obranné čtveřice.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz, fotbalportal.cz

Související odkazy
Nejnovější články