Zpět na » » Chtěli jsme se s fanoušky rozloučit vítězně, zní z kabiny Viktorie

Chtěli jsme se s fanoušky rozloučit vítězně, zní z kabiny Viktorie

Chtěli jsme se s fanoušky rozloučit vítězně, zní z kabiny Viktorie © fcviktoria.cz - Utkání Viktorie Plzeň

0

Líbilo se

26.05. - V posledním domácím utkání v letošní sezóně Viktoria doma remizovala s Brnem 1:1. Plzeň sice byla po většinu zápasu lepším týmem, ale hostujícího brankáře podruhé překonat nedokázala. To, že se Viktoria nerozloučila s fanoušky vítězstvím, po utkání mrzelo Davida Limberského.

„Je škoda, že jsme dnes nevyhráli, přišel opět plný dům a my jsme se chtěli rozloučit výhrou. Bohužel se to nepovedlo,“ říká kapitán týmu.

Do Doosan Areny přišlo více než deset tisíc fanoušků, kteří chtěli hráčům poděkovat za další skvělou západočeskou sezónu.

„Fanouškům patří velký dík za celý fotbalový rok. Je skvělé hrát skoro pokaždé před takovým počtem diváků. O to víc dnešní remíza mrzí,“ dodává Limberský.

Plzeň poslal do vedení v prvním poločase Stanislav Tecl, který je s 12 góly nejlepším střelcem týmu.

„Jsem rád za každý gól, jen je škoda, že jsem je začal dávat až v zápasech, když už o nic v podstatě nešlo. Ten dnešní zařídil Dan Kolář, který mě skvěle našel ve vápně. Já to měl sice na dlouhou nohu a míč jsem trefil v pádu, naštěstí to tam ale padlo," popisuje Tecl.

Plzeň teď má před sebou poslední ligový zápas. V rámci 30. kola Gambrinus ligy bude hrát za týden s Bohemians Praha 1905. Klokani stále nejsou zachráněni v nejvyšší fotbalové soutěži.

„Hráčům Bohemians půjde o všechno. My už sice máme jisté druhé místo, ale určitě vůbec nic nevypustíme. Chceme vyhrát každý zápas a ten za týden nebude výjimkou,“ dodává Stanislav Tecl.

Kam dál?

Redakce / fcviktoria.cz

Související odkazy
Nejnovější články