Zpět na » » Duklu posílil navrátilec Lukáš Štetina

Duklu posílil navrátilec Lukáš Štetina

Duklu posílil navrátilec Lukáš Štetina © fkdukla.cz - Lukáš Štětina

1

Líbilo se

30.07. - V sobotu se vrátil zpět do klubu FK Dukla Praha nám známý dvaadvacetiletý stoper Lukáš Štetina, který podepsal smlouvu na 3 roky a stává se tak už podruhé hráčem týmu Luboše Kozla. Pro toho byl zároveň prioritou číslo jedna už od začátku přípravy.

Lukáš Štetina se narodil 28. července 1991. Do nejvyšší soutěže poprvé nakoukl v Nitře v roce 2009. V březnu 2011 si ho vyhlédl ukrajinský celek Metalist Charkov, v sezoně 2010/11 za něj ale odehrál jen dva zápasy a vrátil se na Slovensko. Na hostování ho v únoru 2012 získal Tatran Prešov. Od června 2012 začal působit v Dukle Praha. V loňské sezóně zasáhl Lukáš do jednadvaceti zápasů a odehrál celkem 1461 minut. Zároveň je stabilním členem slovenské reprezentace U21.

„Jsem rád, že je Lukáš zpět, byla to naše priorita od začátku přípravy, o kterou jsme hodně stáli, protože to je hráč, který má potenciál. Je mladý, pracovitý, s charakterem, což mužstvo potřebuje. Navíc je to hráč, který tady rok působil, takže je adaptovaný na náš styl hry a pokud bude v nějakém ucházejícím fyzickém stavu, je hned použitelný,“ okomentoval návrat hráče trenér Luboš Kozel.

Kam dál?

Redakce / fkdukla.cz

Související odkazy
Nejnovější články