Zpět na » » Podaří se Spartě snížit náskok Plzně?

Podaří se Spartě snížit náskok Plzně?

Podaří se Spartě snížit náskok Plzně? © sparta.cz - Souboj fotbalistů Sparty a Boleslavi

0

Líbilo se

12.05. - PREVIEW V neděli jsou na programu Gambrinus ligy dvě utkání. Nejprve se Jihlava představí v Jablonci, poté se utká Sparta proti Mladé Boleslavi.

Baumit Jablonec - Vysočina Jihlava

V nedělním odpoledni přivítá čtvrtý Jablonec devátou Jihlavu. Jablonec ve středu prolomil svou herní krizi a dokázal porazit Liberec 2:0, díky čemuž si zajistil postup do finále národního poháru. Cesta do Evropy ovšem vede stále i přes ligu. Zde ztrácí na třetí Liberec šest bodů s tím, že má dnešní zápas k dobru.

Jihlava se nachází v klidném středu tabulky a již má jistou účast v nejvyšší soutěži i pro další ročník. K tomu jí pomohl i velký počet remíz, jichž bylo zatím celkem třináct. Což je nejvíc ze všech týmů.

Tip redaktora: 3:0

Sparta Praha - Mladá Boleslav

Generálka na toto utkání proběhla již ve středu, kdy se oba celky střetli v semifinále Poháru České pošty. Všichni zřejmě mají v živé paměti nejen otočení zápasu a postup Mladé Boleslavi, ale také faul Kweukeho na Dosoudila.

Sparta jde do zápasu s tím, že pokud vyhraje, sníží náskok Plzně na pouhé dva body. Ovšem proti Boleslavi se jí moc nedaří. Dnes má však o zvláštní motivaci postaráno.

Boleslav se již může zase plně soustředit právě na pohár, který je její jedinou šancí jak si zahrát v příštím ročníku Evropské poháry. V ligové tabulce se totiž nachází na sedmé pozici, ze které ztrácí na třetí místo deset bodů.

Tip redaktora: 2:0

Josef Hladík / Fotbalportal.cz

Nejnovější články