Zpět na » » Gambrinus liga pokračuje, již pětadvacátým kolem

Gambrinus liga pokračuje, již pětadvacátým kolem

Gambrinus liga pokračuje, již pětadvacátým kolem © fcvysocina.cz - Mladá Boleslav - Vysočina Jihlava

1

Líbilo se

26.04. - PREVIEW Česká nejvyšší soutěž se již pomalu blíží do svého závěru. Gambrinus ligu čeká 25. kolo, které pátečními zápasy zahájí nejprve pražská Dukla s Olomoucí a následně přivítá Sparta celek z Vysočiny - Jihlavu.

FK Dukla Praha - SK Sigma Olomouc

Pražanům se v poslední době poměrně daří, z pěti zápasů dokázali vyhrát hned třikrát a to vždy s velmi přesvědčivým výsledkem. Sigma si naopak prochází krizí, když prohrála pět ze šesti utkání, přičemž jediný bod si připsala v posledním zápase proti Boleslavi.

Oběma týmům půjde poměrně o hodně. Drží se kolem třetího místa, které zaručuje předkolo Evropské ligy. V případě, že by Dukla získala na domácím hřišti tři body, dotáhla by se právě na svého konkurenta z Hané.

Tip redaktora: 2:0

AC Sparta Praha - FC Vysočina Jihlava

Druhé páteční utkání Gambrinus ligy, které se také odehraje v hlavním městě. Sparta přivítá Jihlavu a nejen, že si bude chtít prodloužit vítěznou sérii - sedm vítězství v řadě, ale hlavně si vytvořit (dočasný) náskok v souboji o titul s Plzní.

Jihlava ovšem nedá nic zadarmo a zejména bývalý brankář klubu sídlícího na Letné, Jaroslav Blažek bude mít o velkou motivaci postaráno. Utkání začíná ve 20:15.

Tip redaktora: 3:0

Josef Hladík / Fotbalportal.cz

Nejnovější články