Zpět na » » V sobotu na programu další dva zápasy 22. kola

- V sobotu na programu další dva zápasy 22. kola

V sobotu na programu další dva zápasy 22. kola © fcb.cz - Hráči Baníku slaví

0

Líbilo se

06.04. - PREVIEW V sobotu jsou na programu dva zápasy, který budou mít jistě svůj náboj. Nejprve se utká od 16:30 Sigma Olomouc se Spartou, od 17:00 je poté na řadě zápas Baníku s Libercem.

SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha

Tyto dva celky spolu sehráli vzájemné utkání již v týdnu, v rámci Poháru České pošty. Tento zápas vyhrála jednoznačně Sparta, kdy také na hřišti Olomouce zvítězila 4:2 a vytvořila si tak dobrou pozici pro odvetu, hrající se za týden. Toto střetnutí naznačilo, že mírným papírovým favoritem je právě pražský celek. V posledních zápasech se mu daří a má výbornou formu. Sigmě se sice též vstup do jarní části vydařil, ale v posledních dvou zápasech které odehrála, vždy tahala za kratší konec. Navíc, na domácím stadionu se jí proti Spartě vůbec nedaří. I tak se bude rozhodně na co dívat.

Podaří se Sigmě prolomit prokletí a po více jak deseti letech porazí na domácím hřišti Spartu?

Tip redaktora: 2:3

FC Baník Ostrava - FC Slovan Liberec

Dva týmy, které se nacházejí ve střední části tabulky a jejichž výsledky jsou na jaře velmi střídavé. Přesto však předvádějí poměrně dobrý fotbal. Baník, který v posledním ligovém zápase (utkání s Jihlavou bylo odloženo na 21. dubna) prohrál, i přes dobrý výkon, v Olomouci. A na druhé straně Liberec, který v posledním ligovém kole právě Olomouc porazil a pokazil jí stoprocentní bilanci v jarní části. Co se týká statistiky vzájemných zápasů, je na tom lépe hostující celek. Klub z pod Ještědu dokázal vyhrát třikrát z pěti zápasů, zbytek skončil remízou. A i v tomto utkání je řazen do role favorita.

Tip redaktora: 0:2

Josef Hladík / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články