Zpět na » » Nejprve se v souboji o záchranu utká Dynamo s Příbramí, poté je na programu malé pražské derby

Nejprve se v souboji o záchranu utká Dynamo s Příbramí, poté je na programu malé pražské derby

Nejprve se v souboji o záchranu utká Dynamo s Příbramí, poté je na programu malé pražské derby © pribramsky.denik.cz - Tomáš Wágner

0

Líbilo se

05.04. - PREVIEW Nejprve, od 18:00 se utkají Dynamo s Příbramí, kterým jde oboum o záchranu v naší nejvyšší soutěži. Poté se v malém pražském derby představí Slavia, která v Edenu přivítá Duklu.

SK Dynamo České Budějovice - 1. FK Příbram

Souboj dvou týmů jež jsou ohroženi sestupem. Poslední Budějovice přivítají Příbram, která od příchodu trenéra Straky v obou zápasech bodovala a i díky tomu se dostala na čtrnáctou příčku v tabulce. Dynamu se naopak nedaří vůbec a naposledy prohrálo ostudně 0:4 na pražské Dukle. Proto nyní mohou diváci jít na fotbal zdarma, jelikož lístky za ně platí budějovičtí hráči. Co se týče statistiky vzájemných zápasů, tak ta mluví jednoznačně pro Dynamo. Z posledních pěti zápasů dokázalo Příbram porazit hned třikrát, ve zbylých dvou případech skončilo utkání remízou.

Tip redaktora: 2:1

SK Slavia Praha - FK Dukla Praha

Příští týden čeká Slavii derby pražský „S“ na Letné. I toto kolo si však takové malé pražské derby zahraje a to proti Dukle. Obě mužstva se nacházejí v tabulce na podobných místech. Dukla je šestá a Slavia osmá, kdy na svého nynějšího soupeře ztrácí čtyři body. Hráči Dukly budou chtít navázat na výsledek proti Českým Budějovicím, slávisté musí naopak napravit remízu z Teplic, kdy dostali zcela zbytečný gól minutu před koncem. Obou týmům se na jaře celkem daří a prohráli pouze jednou, jinak mají na kontě shodně po dvou výhrách a dvou remízách. Poslední tři vzájemné zápasy těchto celků skončily bezbrankovou remízou.

Tip redaktora: 1:0

Gambrinus liga kompletní program 22. kola:

05.04. - 18:00

České Budějovice

Příbram

05.04. - 20:15 Slavia Praha

Dukla Praha

06.04. - 16:30 Sigma Olomouc

Sparta Praha

06.04. - 17:00

Baník Ostrava

Slovan Liberec

07.04. - 15:00

Jablonec

Slovácko
07.04. - 16:00

Viktoria Plzeň

Teplice

07.04. - 17:00 Hradec Králové Mladá Boleslav
08.04. - 18:00 Vysočina Jihlava

Zbrojovka Brno

Josef Hladík / FotbalPortal.cz

Nejnovější články