Zpět na » » Baroš po deseti letech oblékl dres Baníku

- Baroš po deseti letech oblékl dres Baníku

Baroš po deseti letech oblékl dres Baníku © milanbaros.eu - Baroš jako mladý v dresu Baníku

1

Líbilo se

13.10. - Deset a půl roku na Bazaly nezamířil. Až nyní se jeden z nejslavnějších exbaníkovců vrátil na místo činu. Milan Baroš přijel na oslavy devadésátého výročí klubu.

Že mu ostravský Baník není lhostejný, dokázal už nedávno tím, že na transparentní účet klubu poslal částku 100 tisíc korun. Dnes to potvrdil opět. Neváhal přijet z Istanbulu a účastnit se oslav. Zanedlouho jednatřicetiletý útočník pak pohovořil i s novináři.

O nostalgickém návratu

"Moc rád se tu vracím. Podával jsem tu balony při ligových utkáních, Baník mě vychoval pro velký fotbal, dostal jsme tu šanci hrát. Já na Baník nikdy nedám dopustit!"

O Bazalech

"Přiznám se, že jsem tu od mojeho odchodu do Anglie nebyl. Nebylo ani kdy. Jasně, nějaký čas uběhl, ale pořád jsou pěkné. Kdyby se povedla realizovat maketa nového stadionu, byla by to úplná bomba a i reprezentace by se mohla vrátit zase do Ostravy."

O kritické ekonomické situaci klubu

"Je mi z toho, co se tady v minulých letech stalo, strašně smutno. Nevím, tohle byl snad trestný čin, co tu spáchalo minulý majitel. Je to teď na nových majitelích. Bylo by dobře, kdyby do toho vstoupilo město. Protože, i když se hraje o záchranu, jsou tu pořád skoro největší návštěvy v lize. Region je fotbalový. Věřím, že se Baník i Bazaly podaří zachránit."

O případném návratu

"Jestli se někdy do české ligy vrátím, bude to jedině Baník! Ale pořád si myslím, že tři, čtyři roky bych chtěl ještě zůstat v zahraničí. Uvidíme, jak se to vyvine. Něco slibovat by bylo předčasné. Ale Baník je moje srdeční záležitost."

Přání Baníku k narozeninám

"Přál bych mu v prvé řadě silnou a solidní skupinu majitelů, kteří si z toho nebudou dělat byznys. Aby přežil, aby mu pomohlo město. Bylo by fajn, aby tenhle tradiční klub s bohatou tradicí mohl nadále vychovávat skvělé fotbalisty jako v minulosti."

Kam dál?

/ FotbalPortal.cz, fcb.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
camfuu - 19.10. Odpovědět

sportovní sázení, kvalitní info

http://bone.bloger.cz/

camfuu
kleos77 - 14.10. Odpovědět

Smajlík 3 Bychom pak měli jednoho sestupujícího...

kleos77
Anketa

Vrátí se někdy Milan Baroš do Baníku?

Ne, skončí někde v USA nebo v Emirátech. (13)

Ne, skončí někde v USA nebo v Emirátech. 21,3%

Ne, radši skončí úplně. (2)

Ne, radši skončí úplně. 3,3%

Ne, vrátí se do jiného klubu v lize. (2)

Ne, vrátí se do jiného klubu v lize. 3,3%

Ano. (44)

Ano. 72,1%
Celkový počet hlasů: 61
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články