Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » » Euro 2012: Gary Neville přijal nabídku asistenta u anglické reprezentace

Euro 2012: Gary Neville přijal nabídku asistenta u anglické reprezentace

Euro 2012: Gary Neville přijal nabídku asistenta u anglické reprezentace © mirror.co.uk - Gary Neville

1

Líbilo se

14.05. - Bývalý obránce Manchesteru United kývl na nabídku stát se součástí trenérského týmu Roye Hodgsona u anglické reprezentace a podepsal čtyřletý kontrakt.

Neville má UEFA trenérskou licence A a B. Za hráčské kariéry za Albion odehrál 85 utkání a zúčastnil se pěti mezinárodních šampionátů. Bude tak součástí týmu společně s Rayem Lewingtonem, trenérem brankářů Rayem Clemencem a Dave Watsonem.

„Gary toho mnoho dokázal jako hráč, jak v reprezentaci, tak s Manchesterem United,“ prohlásil Hodgson na webu FA.

„Na prvním setkání s FA, jsem prohlásil, že Gary Neville je tím, koho bych chtěl do týmu. Myslím si, že je velice důležité mít mladého trenéra, který zná kabinu a je velice zkušený na mezinárodní úrovni.“

„Bude hráči nesmírně respektován vzhledem k jeho ohromným zkušenostem, které nasbíral za hráčské kariéry,“ dodal Hodgson.

Gary Neville se vyjádřil takto: „Roy mě nabídl, abych pracoval jako součást jeho týmu. Není to pro mě jen pocta, ale i něco velice speciálního. Vůbec jsem neváhal, jsem připravený pracovat pro národní tým na Euru a dalších dvou turnajích.“

Kam dál?

Petr Musil / FotbalPortal.cz, skysports.com

Související odkazy
Nejnovější články