Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » » Nafilmovaný pád Pilaře bude řešit také disciplinárka

Nafilmovaný pád Pilaře bude řešit také disciplinárka

Nafilmovaný pád Pilaře bude řešit také disciplinárka © sparta.cz - Sparta Praha - Viktoria Plzeň, Václav Pilař (Plzeň) v akci

2

Líbilo se

05.03. - Záložník Viktorie Plzeň Václav Pilař se bude zodpovídat za svůj nafilmovaný pád v sobotním ligovém utkání na hřišti Sparty Praha. Souboj se sparťanským stoperem Jiřím Jarošíkem posoudí na svém čtvrtečním zasedání disciplinární komise Fotbalové asociace.

Plzeň zvítězila na Letné 3:1, v 53. minutě utkání za průběžného stavu 2:1 ale kopala pokutový kop, který rozhodčí Libor Kovařík nařídil za údajný faul Jarošíka na plzeňského Pilaře.

Televizní záznamy však prokázaly, že záložník Viktorie simuloval a penalta se kopat neměla. Vliv na konečný výsledek to ale nemělo, hostujícího Horvátha totiž vychytal brankář Sparty Švenger.

Ve čtvrtek se bude Pilařovou simulací zabývat disciplinární komise FA ČR a není vyloučeno, že mladého fotbalistu potrestá:"Ve čtvrtek bude tento případ komise projednávat."

V minulosti byli za filmování potrestáni například Jaroslav Černý, Jan Chramosta a David Lafata.

Na celou záležitost si můžete přečíst také názor jednoho z redaktorů FotbalPortal.cz přímo ZDE.

Michael Künzel / FotbalPortal.cz

Nejnovější články