Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » » Fabregas: Hráli jsme velmi dobře, Anglie se jen bránila

Fabregas: Hráli jsme velmi dobře, Anglie se jen bránila

Fabregas: Hráli jsme velmi dobře, Anglie se jen bránila © zimbio.com - Fabregas

2

Líbilo se

13.11. - VIDEO Anglie ve včerejším přátelském utkání před Eurem 2012 porazila výběr Španělska 1:0. Fabegas i přes porážku tvrdí, že mohou byt za svůj výkon rádi a to především proto, že dle jeho slov hráli po celý zápas lépe než soupeř.

"Věděli jsme a to zejména poté, co jsme viděli základní jedenáctku, že se budou bránit v podstatě celý zápas, "řekl po utkání Fabregas.

"I když vyhráli, měli vepředu jen osamoceného Welbecka a všichni ostatní jen bránili."

"Ovládali jsme hru a Anglie se skoro jen bránila celých 90 minut. Oba týmy hrály dva zcela odlišné styly."

Anglie dokázala vstřelit svou jedinou branku v úvodu druhého poločasu, po standardní situaci, kdy dorážel míč do branky hlavou Lampard.

"Víme, že jediný způsob jak mohli skórovat tak z přímého kopu, nebo po rohu a my jsme něco takového připustili."

"Zaplatili jsme za chybu, ale v podstatě jsme rádi, protože jsme hráli velmi dobře. "

Fabregas také uvedl, že momentálně každý tým proti kterému nastoupí především jen brání, podobně jako včera Anglie.

"Každý tým proti, kterému teď hrajeme tak používá podobný styl hry a my se přesto kvalifikovaly z maximálním počtem bodů."

"Je pravda, že do přátelských zápasů někdy nejdete se stejnou mentalitou jako do důležitých zápasů. Nemůžete srovnávat dnešní (včerejší) situaci a důležité zápasy jaké budou na Euru."

Sestřih včerejšího utkání

Kam dál?

Petr Zikmund / sportinglife.com, FotbalPortal.cz

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články