Zpět na » » Fanoušci Slavie přerušili bojkot domácích zápasů

Fanoušci Slavie přerušili bojkot domácích zápasů

Fanoušci Slavie přerušili bojkot domácích zápasů © slavia.cz - Slávističtí fanoušci

0

Líbilo se

11.08. - Po středečním setkání příznivců Slavie s vedením pražského celku skončil bojkot, který trval od startu letošního ročníku. Skalní fanoušci si však stále nekupují permanentní vstupenky, mají tzv. pohotovostní stav.

Někteří příznivci Slavie Praha bojkotovali úvodní domácí duely nové sezony na protest proti sdílení svého stadionu v Edenu s celkem Bohemians 1905, který se kvůli nevyhovujícím podmínkám musel vystěhovat z Ďolíčku.

Fanklub si na středeční schůzce nadiktoval podmínky, za jakých je ochoten svůj protest stáhnout, a po dlouhém jednání s vedením klubu nakonec dospěl ke kompromisu. V Edenu by mělo být jasně patrné, že stánku vládne červená a bílá. Před stadionem bude postaven stožár se slávistickou vlajkou, uvnitř vznikne velké logo a nad severní tribunou namalují umělci graffiti.

V nadcházejícím ligovém duelu s Libercem se tak slavističtí fotbalisté opět dočkají plné podpory, zcela vyhráno ovšem ještě nemají. Fanklub vyzval všechny příznivce, aby si nepořizovali permanentky, a připomněl, že stále trvá pohotovostní stav. Červenobílí ultras se budou i nadále snažit vytlačit konkurenční "klokany" mimo svůj stadion.

Kam dál?

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, Mediafax

Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články