Zpět na » » Matula před disciplinární komisi nepůjde, podle ní se neprovinil

Matula před disciplinární komisi nepůjde, podle ní se neprovinil

Matula před disciplinární komisi nepůjde, podle ní se neprovinil © -

0

Líbilo se

18.03. - Disciplinární komise Českomoravského fotbalového svazu (ČFMS), která ve čtvrtek na podnět Slavie Praha posuzovala střet teplického Milana Matuly se slávistickým Petrem Jandou, rozhodla, že šlo o běžný souboj, v němž se Matula nijak neprovinil. Informaci přinesl server fotbal.cz

„Podnětem jsme se zabývali velmi důkladně. Prostudovali jsme zápis rozhodčího i delegáta, který popsal souboj hráčů Jandy a Matuly jako běžný souboj, ve kterém nebyl úmysl ani surovost ze strany faulujícího hráče," řekl předseda disciplinární komise Jiří Golda.

Ten navíc případ konzultoval i s předsedou komise rozhodčích Luďkem Macelou, který v plném rozsahu potvrdil, že rozhodčí postupoval správně.

Matula se v sobotním utkání Gambrinus ligy střetl v hlavičkovém souboji s Petrem Jandou a oba hráči se srazili hlavami. Janda přitom utrpěl otřes mozku, Matula si poranil zvukovod a krvácel z ucha.

Rozhodčí Zelinka potrestal Matulu, který na podzim dostal osmizápasový trest za zákrok loktem, žlutou kartou za vrážení do soupeře.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, Mediafax

Související odkazy
Nejnovější články