Zpět na » » Marek Jarolím: Když se nám bude dařit, můžeme být ještě lepší

Marek Jarolím: Když se nám bude dařit, můžeme být ještě lepší

Marek Jarolím: Když se nám bude dařit, můžeme být ještě lepší © -

4

Líbilo se

05.10. - Fotbalisté Jablonce porazili doma Mladou Boleslav a stále překvapivě vedou Gambrinus ligu. Severočeši mají na čele tabulky náskok jednoho bodu na druhé Teplice, ale třetí Baník Ostrava ztřácí již bodů pět.

Nová posila Jablonce ze Slavie Marek Jarolím si pochvaluju výbornou atmosféru v klubu. "Určitě jsme si pořádně zakřičeli v kabině a máme velkou radost. Teď je reprezentační pauza, nabereme nové síly. Chtěli jsme to zvládnout a povedlo se nám to. Jsme šťastní a budeme makat dál," prozradil pro klubové stránky Marek Jarolím, jenž byl u zrodu jediné branky v utkání s Mladou Boleslaví. "Zůstal jsem na naší levé straně, Jablonský se pokoušel přejít přes pravého záložníka, dostalo se to až ke mně, Pavlík tam vyjel středem, adresoval jsem mu přihrávku, která se dostala až k Lafatovi a ten to dobře nahrál Haudričovi. A ikdyž jsem v první moment myslel že to letí nad, tak dal branku," pokračuje Marek Jarolím.

I když se o tom v Jablonci nikdo nechce moc bavit, hráči určitě musí myslet na to, že jsou první v tabulce a neubrání se otázkám na titul. "Máme i co zlepšovat, když se nám to bude dařit, můžeme být ještě lepší," rezolutně odmítá Marek Jarolím.

Naopak Mladá Boleslav má úplně jiné starosti. Opět se jí nepodařilo zvítězit. „Vydrželi jsme hrát celý zápas a v závěru vytvořili na soupeřovu branku tlak, ale neprosadili jsme se v koncovce. Potýkali jsme se se stejným problémem, jako v předchozích nevyhraných zápasech. Chyběl nám důraz. Šance, jaké měli Mendy, Kulič a Kysela se musí proměňovat," řekl nešťastný trenér Boleslavi Dušan Uhrin mladší.

V desátém kole zbývá odehrát derby pražských "S", to však nezmění nic na tom, že před reprezentační pauzou se na čele tabulky bude hřát Jablonec.

Kam dál?

Michal Kepl / FotbalPortal.cz, fkjablonec.cz

Anketa

Myslíte si, že se Jablonec udží na čele tabulky delší dobu?

Ano, vyhraje titul. (2)

Ano, vyhraje titul. 10,5%

Ano, bude bojovat o poháry. (12)

Ano, bude bojovat o poháry. 63,2%

Ne, jeho postavení je náhodné. (5)

Ne, jeho postavení je náhodné. 26,3%
Celkový počet hlasů: 19
Loading... Uklávám Váš hlas.
Související odkazy
Nejnovější články