Zpět na » » Fotbalisté Teplic mají po zápase s Brnem trio zraněných

- Fotbalisté Teplic mají po zápase s Brnem trio zraněných

Fotbalisté Teplic mají po zápase s Brnem trio zraněných © Martin Kovařík - Aidin Mahmutovič v souboji s ústeckým Jaroslavem Šmrhou.

0

Líbilo se

18.11. - Trojice hráčů Teplic si z pondělní ligové dohrávky 14. kola Gambrinus ligy proti Brnu odnesla zranění. Severočeský klub to uvedl v úterý na svých oficiálních internetových stránkách.

Již po půlhodině hry musel střídat útočník Štěpán Vachoušek. „Chytla mě záda, asi jsem udělal špatný pohyb při té jedné šanci a radši jsem šel střídat, protože jsem nemohl dohrát ani poločas,“ řekl sám zraněný po pondělním zápase. „Dostal injekci, aby se mu záda uvolnila a měl by být brzy v pořádku,“ přiblížil Vachouškův stav den po utkání fyzioterapeut FK Teplice Ondřej Klement.

Kvůli svalovým potížím musel předčasně střídat také útočník Aidin Mahmutovič. „Také by měl být v pořádku, v úterý už to vypadalo lépe,“ pochvaloval si fyzioterapeut teplického klubu, který působí i u české reprezentace do sedmnácti let.

Jediným, kdo pondělní utkání dohrál i přes zranění, byl obránce Martin Klein. U něj nyní existuje podezření na přetrženou šlachu v kotníku, což by ho vyřadilo ze hry na delší dobu. „Ve středu jde na podrobné vyšetření, až poté budeme vědět více,“ doplnil Klement.

Kam dál?

v l / Mediafax, Jirka Štádler

Nejnovější články