Zpět na » » Rada povede Teplice do neděle

- Rada povede Teplice do neděle

Rada povede Teplice do neděle © Martin Kovařík - Eda Poustka a Petr Rada - reprezentační masér a reprezentační trenér

0

Líbilo se

18.07. - Nový trenér reprezentace Petr Rada povede své dosavadní svěřence z Teplic až do neděle, kdy se s nimy rozloučí přátelským utkáním se Spartou Krč hraném v Blšanech.

"Stávající realizační tým bude u mužstva do neděle. Nový trenér bude představen v pondělí v 10:00, kdy bude oficiální tisková konference, kde bude představen nový trenér, který se ujme vlády v úterý, kdy nastupuje mančaft v příštím týdnu, protože v pondělí mají volno. Od úterka bude normální rytmus už pod novým trenérem. Teď zrovna (pátek 9:20 - pozn.autora) probíhají jednání představenstva, kde padají návrhy a dochází k vybírání nového kouče," uvedl teplický ředitel pro obchod, marketing a komunikaci Petr Heidenreich.

Dnes vzal impulzivní trenér hráče na výběh kolem vrchu Doubravka, zítra ho ještě s mužstvem čeká předzápasový trénink, pak už jen nedělní zápas a bude se moci soustředit pouze na reprezentační povinnosti.

Dosavadní lodivod žlutomodrých byl novým koučem národního výběru zvolen včera výkonným výborem ČMFS, v poměru hlasů 9:2 porazil svého protikandidáta Jozefa Chovance. Zajímavé také je, že starost nad reprezentací nyní převzali dva lidé, kteří prošli teplickým klubem, jelikož nynější svazový generální sekretář Rudolf Řepka, kterému včera byly svěřeny pravomoce manažera reprezentace, působil dlouhá léta taktéž Na Stínadlech.

Kam dál?

Martin Kovařík / FotbaPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Arjen! - 20.07. Odpovědět

Uz sem myslel ze ČR-repre ... Smajlík 3

Arjen!
cesonn - 20.07. Odpovědět

Mám na dnes domluvený fotbalový zápas. 100%% jistý. Dám vám ho dnes na zkoušku zdarma. Můžete si sami ověřit jak to funguje a udělat si i kapitál.
Tel. Kontakt na mě je 739 252 027

cesonn
Související odkazy
Nejnovější články