Zpět na » » Olomouc: Psotka dělá selekci

- Olomouc: Psotka dělá selekci

Olomouc: Psotka dělá selekci © sigmafotbal.cz - Zdeněk Psotka

0

Líbilo se

07.07. - Hráči naplněnou kapacitu musel vyřešit český fotbalový tým, známý jako SK Sigma Olomouc. Kromě přesunutí hráčů do rezervního kádru, budou chybět v přípravě Sigmě další hráči z jiných důvodů.

Již v neděli oznámil trenér Zdeněk Psotka, že hráčů v prvním týmu je zbytečně moc, a že některé pošle do ´´B´´ týmu. Na zítřejší přípravný duel se Zlatými Moravci nebudou tedy k vidění hráči Pavel Dreksa, Miroslav Ulma, Jan Javůrek a Josef Hořava. Tato čtveřice bude v nejbližší době oblékat dres rezervy Sigmy. Dalším hráčem, jenž opustil barvy ´´A´´ týmu Olomouce, je bek Tomáš Hrdlovič. Ten nepřesvědčil kouče o svých kvalitách a tak byl poslán na hostování kopat druhou ligu za Vítkovice.

Na poslední doladění taktiky a nového herního režimu budou chybět hráči, kteří budou plnit reprezentační povinnost na EURU pro hráče do 19 let, které se letos koná v České Republice. Kvůli účasti na šampionátu nestihnou ani herní soustředění v Rakousku. Před domácím publikem s vidinou úspěchu české dvacítky v Kanadě se představí brankář Michal Bárta a jeho kolegové z obrany Jakub Heidenreich s Tomášem Nucem.

„Na jednu stranu nebudou při tom, když budeme mít gró taktické přípravy. Ale jsou to kluci, kteří mě znají, kteří vědí, jakým způsobem chci hrát. Na druhou stranu je to pro ně obrovská zkušenost. A je to jen jednou za život, devatenáct už mít víckrát nebudou. Mají se zase možnost ukázat,“ reagoval na pozvánku svých svěřenců do reprezentace trenér Hanáků.

Tím však absence nekončí. Mimo svoji rodnou vlast je také Lukáš Bajer. Ten je na zkouškách v belgickém celku KV Kotrijk.

Kam dál?

Radek Dragoun / FotbalPortal.cz / sigmafotbal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Lubig - 09.07. Odpovědět

no já mám rád taktickej fotbal , ( ostatně v italii se jinak nehraje ) ale to co předváděla sigma loni to bylo trochu ( hodně ) moc. jenom 1 dali vice než dva goly a jakopropaddák považuju prohru s kladnem... doufám že se to zlepší , protože mě nebaví dřepet na tribuně a koukat jak 1x za poločas vystřelí na branu

Lubig

Yuchi: Myslím, že si uplně vylízanej blb Smajlík 2

TomasSIGMAK
Yuchi - 08.07. Odpovědět

To je argument jak prase. Čím to vyvrátíš?
Většinou kdo jiného uráží , v důsledku uráží sám sebe a s každou další nadávkou, uráží sám sebe a ukazuje své nízké IQ. Nj. fanoušek Sigmy , co jiného od nich chtít. Kdy příště zase zaútočíte na vlak. Jako Olomoučák se za Sigmu stydím.

Yuchi
Yuchi - 08.07. Odpovědět

Myslím, čím vyrátíš to co jsem o netrénerovi Psotkovi napsal? Napiš věcne argumenty a ne nadávky...

Kde jsou ty časy Karla Brucknera.

Yuchi

Pane bože víš,že já děsně nesnáším ty, kteří odsuzují lidi eště před tím než je viděli něco udělat! Psotka eště netrénoval jedinej zápas sigmy v lize a ty ho hned posíláš do kopru.... Dejme mu šanci! Na žádnej stupidní vlak sem neútočil... O takové fanoušky jako seš ty Sigma, ani opravdoví fanoušci sigmy rozhodně nestojí... Vsadím se, že ani nechodíš na zápasy áčka... prostě jenom takový ten expert kecálek a soudí podle sebe... trochu optimismu by to chtělo ... a prvním krokem vrátit časy Brucknera je vrátit diváky na stadion! Jenže tebe by k tomu nepřimělo ani angažování Mourinha...

TomasSIGMAK
Yuchi - 08.07. Odpovědět

To se hodně pleteš. Pokud by začla Sigma hrát líbivý fotbal (nemusí být na vrcholu), ale hrát fotbal a ne pořád zanďoura na 1:0 (když se podaří), tak budeme chodit i my milovníci fotbalu a ne získáváni bodů za každou cenu. Ohledně Psotky, viděl jsem několik zápasů béčka pod jeho koučováním a nemůžu být optimista. Proto ho soudím již dopředu. S tím vlakem to byla jen reakce na tvou urážku, protože jako vysokoškolákovi mě urážky bez důvodu hodně vadí. Pokud Psotka bude hrát hezký útočný fotbal, tak řeknu je dobrý, ale prostě nevěřím...Zatím raději půjdu na Milo,do Černovíra, do Štěpánova, do Horky, na Slavonín, do Dubu,do Kožušan, do Kralic...tam se alespoň něco děje...

Yuchi
Mike - 08.07. Odpovědět

Pokud nezačnou v Olomouci střílet útočníci více gólů, skončí Olomouc zase někde kolem 10. místa.

Mike
Lubig - 08.07. Odpovědět

nekapíruju proč se sigma nesnaží vyhrát pohár čmfs , aspon by hráal uefu , v lize to na uefu nevypadá Smajlík 13

Lubig

No když jsem viděl přípravné zápasy, tak teda nevím nevím. Fandím Spartě, ale jelikož bydlím kousek od Olomouce, tak mám Sigmu rád, kéž by azse předváděla fotbal a nehrála o udržení.

duckstep
Yuchi - 07.07. Odpovědět

Jj, Psotko...hrál jsi o sestup s béčkem v II.lize a budeš i s áčkem v I. Jenže v béčku ti vždy ke konci pomohli hráči A-kádru. Nevím kdo ti pomůže teď...Myslím, že vydržíš max. 10 kol. Smajlík 2

Yuchi

Ať žije SIGMA !!! Smajlík 18 Smajlík 18 Smajlík 18

TomasSIGMAK
Související odkazy
Nejnovější články