Zpět na » FNLiga » České Budějovice posílil Lukáš Jarolím

FNLiga - České Budějovice posílil Lukáš Jarolím

České Budějovice posílil Lukáš Jarolím © dynamocb.cz - Lukáš Jarolím

1

Líbilo se

04.09. - Fotbalový klub SK Dynamo České Budějovice nadále pokračuje v obměně a především posilování kádru v bojích o postup do Gambrinus ligy. Jihočeši vstoupí do následujících ligových bojů posíleni o dalšího zkušeného fotbalistu. Po Martinu Vyskočilovi se klub dohodl na spolupráci s velezkušeným Lukášem Jarolímem.

V uplynulém týdnu A-tým opustilo hned několik středopolařů a právě na posílení zálohy se klub nyní zaměřil. Po Martinu Vyskočilovi se Jihočeši dohodli na spolupráci s velmi zkušeným Lukášem Jarolímem, který naposledy působil v pražské Slavii. Nyní se již jen dolaďují veškeré administrativní náležitosti, tak aby hráč byl k dispozici již na víkendový zápas s Vltavínem. V každém případě bude připraven na následující domácí zápas s Bohemians Praha.

„Lukáš je hráč, který má zkušenosti z náročných a vypjatých zápasů v bojích o titul nebo o sestup, ale také i z evropských pohárů. A právě tyto zkušenosti nyní chceme a potřebujeme v našem týmu zúročit, abychom splnili ten nelehký úkol, který před námi je, a to návrat do Gambrinus ligy,“ vysvětluje sportovní manažer Martin Vozábal.

Lukáš Jarolím začínal s fotbalem v šesti letech v pražské Slavii. Společně s otcem Karlem a bratrem Davidem odešli následně do Francie. V roce 1991 se vrátil zpět do Slavie, kde na něj ve velké konkurenci nezbylo místo. Hostoval tedy v Chebu a krátce také v Českých Budějovicích. Poté přestoupil do Příbrami, kde se naplno prosadil a uplatnil svůj velký talent. V lednu roku 2003 přestoupil do francouzského Sedanu, avšak po roce zamířil do německého druholigového Fürthu.

V létě 2004 se vrátil do Čech a oblékal dres Uherského Hradiště, kde trénoval jeho otec. Na Slovácku zůstal i po otcově předčasném ukončení angažmá, avšak v létě 2005 ho následoval do Slavie. Po soutěžním ročníku 2006/07 mu skončila smlouva, kterou neprodloužil a jako volný hráč přestoupil do italské Sieny. V létě 2010 se pak vrátil zpět do pražské Slavie, kde působil až do konce loňské sezony.

Kam dál?

Redakce / dynamocb.cz, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články