Zpět na » FNLiga » Představujeme druholigové kluby: FK Čáslav

FNLiga - Představujeme druholigové kluby: FK Čáslav

Představujeme druholigové kluby: FK Čáslav © fcgraffinvlasim.cz, Milan Dudek - Útočník Tomáš Sedláček (v modro-bílém) ještě v dresu Čáslavi.

5

Líbilo se

30.07. - V představování druholigových klubů začínáme přestavovat již druhou polovinu ze šestnácti týmů a prvním klubem, který vám z druhé poloviny představíme bude FK Čáslav.

Jistě si každý pamatuje jak Čáslav v sezoně 2008/2009 překvapila a zakončila svou pouť druhou ligou na vynikajícím druhé místě. Klub však odmítl postup a i nadále tak hrál druhou ligu a v následujícím ročníku většinu svých věrných fanoušků zklamal, když se klub ze středních Čech jen tak tak v soutěži zachránil.

Loňská sezona byla podobná. Podzimní část se nedařila a tým se pohyboval u samého dna tabulky, ale vše se změnilo po výměně trenéra, když Pavla Maluru nahradil u kormidla Oldřich Abrhám, který tým dokázal pozvednout a vybojovat s ním nakonec osmé místo.

Kádr Zenitu doznal během letní přestávky také několika změn. Trenér Oldřich Abrhám z Hradce Králové do týmu přišla dvojice Špidlen s Voltrem a z Písku brankář Samoel. Tým z Čáslavi také spolupracuje s jihočeským Dynamem České Budějovice, které do středočeského klubu poslalo hostovat hned několik hráčů. Jedná se o dva záložníka Kaňáka a Rakovana a také o útočníka Timma. Naopak odešel Zadina, Hušťava a Macek. Tým by ještě rád přivedl do svých řad jednoho středového záložníka a otázkou je zda zůstane testovaný brankář Antošík.

Před nadcházející sezonou si myslím, že není třeba prorokovat Čáslavi boj o záchranu, protože pevná ruka trenéra Abraháma nám již ukázala, že Čáslav může hrát v klidném středu tabulky a v nadcházejícím ročníku tomu tak jistě bude.

Příprava FK Čáslav:

Přípravný turnaj v Berouně:
Semifinále:
FK Čáslav - FK Baník Sokolov 2:1 po pen.

Finále:
FK Čáslav - FC Tescoma Zlín 2:3 po pen.

Přípravné zápasy:

1. FK Příbram - FK Čáslav 2:1 (1:0)
FC Hradec Králové - FK Čáslav 1:0 (0:0)
FK Čáslav - SK Sigma Olomouc B 4:1 (1:0)
FK Čáslav - FC Bohemians Praha 4:2 (2:0)

Kam dál?

Jiří Paýr / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Témata článku
Související odkazy
Nejnovější články