Zpět na » FNLiga » Jihlava se v přípravě trápí

FNLiga - Jihlava se v přípravě trápí

Jihlava se v přípravě trápí © -

0

Líbilo se

10.02. - Podzim zakončili fotbalisté Jihlavy na postupové druhé příčce druholigové tabulky a čekalo se, že příprava se bude odvíjet ve stínu ligové formy. Jenomže jihlavští fotbalisté se v přípravě trápí a stále hledají optimální složení sestavy.

Z Jihlavy odešlo před začátkem přípravy několik hráčů. Z výraznějších jmen vzpomeňme Michaela Rabušice a Františka Schneidera. Oba se vrátili z hostování do 1.FC Brno. Opačným směrem zamířil z Brna na Vysočinu kanonýr Pavel Simr. Další posilou je pro Jihlavu Jan Štohanzl. Tento jihlavský rodák odnesl teplickou krizi a přišel na půlroční hostování s následnou opcí. Vedení Jihlavy si vyhlédlo také Václava Wintera, zkušeného brankáře, který přišel z Bohemians Praha. Další posilou by měl být Michal Vyskočil, ten přišel do Jihlavy z kádru posledního týmu druhé ligy - Fulneku.

Na zkouškách v moravském klubu byla ještě řada fotbalistů, ale ani jeden z nich neuspěl. Obránce Jaroslav Procházka ze Žižkova, brankář Mário Michalík z Příbrami, Michal Skopalík z Budějovic, Lubomir Bogdanov z Mostu, Tomáš Glos z Jablonce a Tomáš Ineman ze Slovácka - tito hráči na testech v Jihlavě neuspěli. Uspěl jen jeden jediný. Stoper Karol Karlík z Nitry. Karlík by neměl být poslední posilou do zadních řad, vedení klubu intenzivně pracuje na posílení zadních řad.

Co se týče výsledků, tak na tom Jihlavané nejsou nejlépe. Z devíti zápasů vyhráli pouze jeden s Dostou Bystrc. Ostudné jsou pro moravský tým prohry se Znojmem a Spartou Krč. Karol Marko nebude spokojen ani s prohranou přestřelkou s Interem Bratislava, která skončila 5:3 pro slovenský celek.

Jihlavu čekají ještě dva duely. Jeden s Třebíčí a poté generálka na ligu proti třetiligovým Mutěnicím.

Ondřej Klíč / fcvysocina.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Snad ji pomuze nova akvizice Mareš.. Nej poleno.... Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12 Smajlík 12

CheeGuevara
Ustinho - 11.02. Odpovědět

Třebíč 4eVer! Smajlík 8

Ustinho
Nejnovější články