Zpět na » » Chelsea v prvním semifinále Carabao Cupu prohrála na hřišti druholigového Middlesbrough

Chelsea v prvním semifinále Carabao Cupu prohrála na hřišti druholigového Middlesbrough

Chelsea v prvním semifinále Carabao Cupu prohrála na hřišti druholigového Middlesbrough © iconsport.photo - Hayden Hackney

0

Líbilo se

09.01. - REVIEW Pro Middlesbrough je semifinálový dvojzápas Carabao Cupu proti Chelsea jednoznačně událostí sezóny. Ačkoliv v roli totálního outsidera, Boro chtělo doma uhrát dobrý výsledek a v Londýně se pokusit o zázrak. A první část plánu se podařila na výbornou. Chelsea podala opravdu hodně špatný výkon a díky gólu 21letého odchovance Middlesbrough Hackneyho padla 0:1.

Middlesbrough - Chelsea 1:0

Branky: 37. Hackney

Middlesbrough: Glover - Jones, van den Berg, Fry, Engel, Bangura (20. Clarke) - Crooks, Barlaser, Howson, Hackney - Latte Lath (5. Coburn)

Chelsea: Petrovič - Gusto (90. Gilchrist), Silva, Disasi, Colwill - Madueke (63. Mudryk), Caicedo, Gallagher, Fernandéz (63. Broja), Sterling - Palmer

Middlesbrough v první fázi zápasu dokázalo držet Chelsea na uzdě, ale mělo úplně jiné problémy. Trenér Michael Carrick musel po 20 minutách vystřídat už dva hráče, přičemž už tak jsou absence tohoto týmu hodně nepříjemné. V první gólovce se po půl hoidně ocitl Cole Palmer, ale jak nebývá jeho zvykem, před brankou zakončoval nepřesně. Hráči Middlesbrough nedali gól do sítě Chelsea 18 let. V té době, kdy se trefil Viduka byly Haydenu Hackneymu 3 roky. Byl to ale právě on, kdo dokázal v tomto duelu otevřít skóre. Odpovědět mohl Palmer. Balón Glover vyrazil přímo před prázdnou branku, ale Palmer nepochopitelně spálil.

Druhý poločas, to nebylo nic pro fotbalové fajnšmekry. Opravdu špatný zápas nehrál jen Cole Palmer, ale především Noni Madueke, který si přitom do Middlesbrough přivezl solidní formu z předchozích zápasů. Nějaké velké šance, to bychom hledali opravdu jen marně. Pochettinovi nepomohla ani střídání ofenzivních borců. Převaha tu sice byla, ale řešení finální fáze, přihrávky ve finální třetině, to byla těžká bída. Dá se souhlasit s fanoušky Chelsea v tom, že tohle byl zřejmě vůbec nejhorší výkon v sezóně. Chelsea je ale stále favoritem na postup.

Muž zápasu: Dael Fry

Cole Palmer

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články