Zpět na » Premier League » Henk ten Cate do Chelsea?

Premier League - Henk ten Cate do Chelsea?

0

Líbilo se

03.10. - S velice zajímavou teorií dnes přišel nizozemský fotbalový magazín Voetbal International. Podle jeho informací by se novým členem party v Chelsea mohl stát současný lodivod Ajaxu Amsterdam Henk ten Cate.

Babrat se v tom, za jaké situace Jose Mourinho opouštěl Blues a jaký humbuk způsobil Avram Grant jako jeho náhradník, asi nemá smysl, protože na toto téma byly napsány stovky článků. Zřejmé bylo od začátku jen to, že izraelský kouč bude pouze provizorní řešení a Roman Abramovič se později pokusí dovést ke kormidlu Chelsea nějakého ostříleného a ve světě proslaveného trenéra a změny by měly doznat i na postech jiných důležitých funkcionářů. Například na místě ředitele pro fotbal.

Frank Arnesen působí v Chelsea jako technický ředitel a pozorovatel. Před několika dny měl sondovat ve své vlasti a přemlouvat svého dobrého známého Cateho, aby odešel na Stamford Bridge.

Momentální vůdce celku, jenž v předkole Ligy mistrů vypadl s pražskou Slavií, je protřelým mazákem ve svém oboru. Vždyť v Eredivisy má za sebou několik trenérských štací včetně právě probíhající u Ajaxu a tři roky také asistoval Franku Rijkaardovi v Barceloně, než loni v létě katalánský velkoklub nadobro opustil a přesídlil do Amsterdam Areny.

Cate je jeden z nejuznávanějších trenérských veličin na evropském kontinentu a vedení Chelsea si myslí, že bude ideálním spolupracovníkem Avrama Granta, který si prozatím s mužstvem moc dobře nevede potom, co na ligové scéně prohrál s Manchesterem United a remizoval s Fulhamem. Pokud by Henk ten Cate skutečně přišel do Západního Londýna, převzal by roli ředitele pro fotbal, kterou ještě do poloviny září vykonával právě Grant.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články