Zpět na » Premier League » O Neill tipuje Reo Cokera do reprezentace

Premier League - O Neill tipuje Reo Cokera do reprezentace

0

Líbilo se

06.10. - Kouč Aston Villy Martin O Neill se nechal slyšet, že jeho svěřence Nigela Reo-Cokera by v brzké době neměla minout pozvánka do seniorského týmu anglické reprezentace.

Odchovanec londýnského Wimbledonu a dlouholetý hráč West Hamu United přestoupil do Birminghamu letos v létě za 8,5 miliónů liber a zápas proti jeho dřívějšímu zaměstnavateli ho čeká již dnes odpoledne. Anglický záložník, který v dětství žil šest let v Sierra Leone, než s ním rodiče přesídlili do Londýna, podává v dresu Villans skvělé výkony a podle trenéra Martina O’Neilla nemusí nominace do národního mužstva ležet tak daleko.

„U nás hraje dobře a jeho forma je konstantní. Začíná si tady být jistý sám sebou, což je potěšující, protože všechno to vychází z něho. Myslím, že pokud se Anglie kvalifikuje do hlavní fáze EURO 2008, což očekávám, potom by Nigel mohl být nominován. Odjezdem do Rakouska a Ĺ výcarska by udělal velký pokrok ve své dosavadní kariéře. Mohla by to být jeho ambice – jsem si tím jistý,“ prozradil dřívější lodivod skotského Celticu Glasgow.

Mullins plánuje
Hayden Mullins, který by mohl nastoupit v záložní řadě West Hamu, se připravuje na střetnutí proti svému bývalému parťákovi (Reo-Coker pozn. red.). „Hrát proti němu je určitě výzva. Je to pravděpodobně nejlepší partner, jakého jsem kdy měl, ale vím o jeho schopnostech a doufám, že s ním budu bojovat. Hovořil jsem s ním tenhle týden a v zapase bude hrát. Byli jsme jeho bývalým klubem a chce nás porazit – ovšem my chceme to samé, vyhrát,“ uvedl Mullins.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články