Zpět na » Premier League » Reading posiluje, vrací se Lita

Premier League - Reading posiluje, vrací se Lita

Reading posiluje, vrací se Lita © -

0

Líbilo se

22.04. - Reading vytáhl v boji o záchranu tajný trumf, konkrétně Leroye Litu, který se vrací z hostování v Charltonu. 23letý hrot měl původně v londýnském klubu hostovat až do konce sezóny.

Steve Coppell tak povoláním Lity řeší problémy Royals s útokem. Reading totiž už čtyři utkání v řadě nedal gól a od pásma sestupu ho dělí jediný bod.

K záchraně by měl pomoci právě Leroy Lita, který dokázal v osmi zápasech v Charltonu vsítit tři góly. Anglický útočník se mimochodem stal i jedním z nejlepších hráčů jedenadvacítky na loňském šampionátu a dostal se i do all stars výběru.

Addicks Litu získali v březnu původně na měsíční hostovaní, které se nakonec prodloužilo do konce sezóny.

"Leroy hrál v Charltonu velmi dobře, byl jsem z něho přímo nadšený," chválil Coppell svého svěřence.

"Mluvil jsem s Alanem Pardewem a on souhlasil, že Litu pustí. Shodli jsme se, že ho teď potřebujeme více, protože Charlton se už nemůže dostat do baráže Championship," vysvětlil anglický kouč situaci.

Naděje Charltonu na návrat zpět do Premier League už jsou skutečně nulové, Addicks z 11. místa dvě kola před koncem ztrácí 7 bodů na šestý Crystal Palace.

Kam dál?

Ondřej Voska / FotbalPortal.cz, bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Lita im hadam pomože i ked od neho tie goly nepojdu musi tak hrat cely tim

 reading

Lita má kvalitu, potvrdil to v loňské sezoně a také na U21. Útok Royals je slušný, Kitson i Doyle mají kvalitu, i když Doyle je oproti loňsku průměrný. Mě spíše u Royals chybí lepší podpora útoku. Hlavně když hraje Oster, je hra velmi špatná. Je to bojovník, ale každá druhá přihrávka míří úplně mimo. Reading nedává branky taky proto, že Hunt se po fantastické formě dostal do útlumu. Stejně tak Matějovský a Harper nemůžou být pyšní za své poslední výkony. Jediný, kdo zaslouží obdiv, je neustále Marcus Hahnemann, bravurní to brankář.

Cottager
Aaron - 22.04. Odpovědět

Hunt není útočník a z formy určitě není. Lita nechytil moc začátek a vypadl ze sestavy. Long na základ ještě asi opravdu nemá, ale pár zápasů se mu povedli. Kitson zas hrál celou sezónu velmi slušně, ale poslední dobou se týmu nedaří, a proto taky vypadl ze sestavy a Doyle je jasná jedničky v útoku....Lita prostě neměl na to, aby hrál. Pro něj bylo lepší odejít. Teď má příležitost, tak by se měl snažit

Aaron

V případě, že Hunt není z formy, tak není tak kvalitním hráčem, za jakého jsem ho považoval.

Alf da Gama
Aaron - 22.04. Odpovědět

Zajímavé, že je Hunt skoro nejlépe hodnocený hráč Royals. Možná se mu poslední zápasy nepovedli, ale z formy rozhodně není. Sorry, ale asi ho moc považovat za dobrého hráče nemůžeš, když je pro tebe útočník. Moc ho asi neznáš ;)

Aaron
LFCman - 22.04. Odpovědět

Přiznám se, že jsem vůbec nevěděl, že byl na hostování v Chatltonu, měl jsem za to,že je dlouhodobě zraněný, nechápu, proč ho Coppell poslal na hostování, kvalitnější útočníky než je Leroy ve svém kádru podle mého nemá. Smajlík 1

LFCman

Asi si myslel, že to ukope s tím co má. Kitson mě o nějakých skvělých kvalitách příliš nepřesvěčil, Hunt je hodně z formy, Long je mladý a nemá na to hrát v základu.

Alf da Gama
LFCman - 22.04. Odpovědět

jj přesně tak

LFCman

jj,Lita Royals hodně chyběl Smajlík 7

West Dave 8.1

Viděl jsem Reading v posledních dvou zápasech a byl dost zoufalý směrem dopředu. Lita je určitě kvalitní hráč, ale nedají se od něj čekat zázraky. Nicméně i tak si myslím, že se Reading udrží. Smajlík 4

Alf da Gama
ojakub - 22.04. Odpovědět

Doufám, že začne střílet góly. Smajlík 7 Smajlík 9 Smajlík 6

ojakub
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články