Zpět na » Premier League » Ashtona z reprezentace opět vyřadilo zranění

Ashtona z reprezentace opět vyřadilo zranění

0

Líbilo se

08.10. - Dean Ashton bude muset svoji premiéru v národním týmu Anglie znovu odložit, kvůli zranění kolenních vazů bude nucen si asi na dva týdny od fotbalu odpočinout. Do reprezentačního výběru se naopak znovu vrací záložník Chelsea Frank Lampard.

Třiadvacetiletý Ashton se zranil v sobotním zápase s Aston Villou. Předběžná vyšetření jej ještě ponechávala v naději, ale pondělní rentgen, který odhalil plnou míru zranění, mu opět definitivně vystavil stopku. Ăštočník West Hamu byl do reprezentace poprvé povolán už vloni v srpnu proti Řecku. Tehdy si však přivodil zranění kotníku, které jej poté vyřadilo na celou sezónu. "Asi mi to někdo nepřeje," dodává zklamaný Ashton.

Z kádru vypadl i další útočník - Andy Johnson z Evertonu. Ten si proti Newcastlu poranil kotník a dnes podstoupil operaci, která ho ze hry vyřadila až na čtyři týdny.

V pořádku se naopak zdá být Michael Owen, který se právě proti Evertonu dokonce zapsal mezi střelce. Na St. James Parku jeho výkon sledoval i manažer Albionu Steve McClaren.

Do záložní řady se bude moci vrátit i Frank Lampard, který vynechal šest týdnů kvůli svalovému zranění. Proti Boltnu už odehrál celých 90 minut a nejevil známky žádné bolesti. Jeho návrat však opět obnovil diskusi ohledně složení středu zálohy, kde si podle některých odborníků Lampard s Gerrardem místy překážejí. Ve vítězných zápasech proti Rusku a Izraeli hrál vedle kapitána Liverpoolu Gareth Barry z Aston Villy a nevedl si vůbec špatně.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Nejnovější články