Zpět na » Premier League » Megson Speeda na hostování nepustí

Megson Speeda na hostování nepustí

Megson Speeda na hostování nepustí © -

6

Líbilo se

03.11. - Nový vůdce Boltonu Gary Megson se vyjádřil naprosto jasně o tom, jak to bude s hostováním klubového matadora Garyho Speeda v Sheffieldu United. Nikam nepůjde, protože v dalších plánech nového trenéra bude hrát velmi důležitou úlohu.

Vazba Garyho Speeda s bývalým lodivodem Trotters Sammy Leem byla v posledních dnech jeho angažmá zpřetrhána. Šanci chtěl využít manažer Blades Bryan Robson a lákal dřívějšího hráče Newcastlu na Bramall Lane. V době, kdy Lee dostal v Boltonu „padáka“ jednání o hostování v Sheffieldu bylo v pokročilém stádiu. Pak ale přišel Megson, který ujistil Speeda, že s ním počítá i nadále. Zapůjčení pro Robsona tak šlo rázem k ledu.

„Gary neodejde hostovat. Vidím ho jako jeden ze základních kamenů mých dalších plánů. Od doby, co jsem tady, působí na mě fantastickým dojmem. Je to úžasný kluk a má velice pozitivní vliv i na ostatní členy mužstva. Ať už v šatně, v tréninku nebo na hřišti. Je to přesně to, co jsem od něj očekával. Jeho kariéra je skvělá. Chceme naše výsledky zlepšit a chceme, aby Gary byl u toho s námi,“ vysvětlil důležitost Garyho setrvání u Wanderers jejich trenér Gary Megson.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

/ Fotbalportal.cz / teamtalk.com

Nejnovější články