Zpět na » Premier League » Bratr Wilsona Palaciose byl unesen

Premier League - Bratr Wilsona Palaciose byl unesen

0

Líbilo se

31.10. - Birmingham City dnes na svých stránkách potvrdil, že mladší bratr záložníka Wilsona Palaciose byl unesen. Přestože klub honduraskému středopolaři dal povolení odjet okamžitě do vlasti, Palacios se zatím rozhodl zůstat v Anglii.

Zpráva o únosu patnáctiletého Edwina Palaciose se v médiích objevila již dříve, dnes však klub tuto doměnku potvrdil. Palacios, který je v Birminghamu na hostování z honduraského klubu Olipmia, dostal okamžitě svolení k návratu do vlasti.

"Klub vyjadřuje v těchto těžkých chvílích plnou podporu hráči a chce mu umožnit neustálý kontakt s jeho rodinou na Hondurasu. Záležitost vyšetřuje honduraská policie, takže Wilson zatím zůstává v Británii s nadějí, že jeho mladší bratr Edwin se brzy vrátí ke své rodině. Fotbalový klub Birmingham City bude samozřejmě nadále všemi možnými způsoby Wilsonovi vycházet vstříc. Všichni v klubu s ním soucítíme a doufáme, že Edwin se vrátí brzy a v pořádku," stojí v klubovém prohlášení.

Čtyřiadvacetiletý Palacios přišel do Birminghamu na doporučení Arsena Wengera, který jej týden testoval v Arsenalu. Za Blues v této sezóně nastoupil k šesti utkáním.

/ fotbalportal.cz/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články