Zpět na » Premier League » Sliby chyby?

Sliby chyby?

0

Líbilo se

13.10. - Směsice rozporuplných pocitu se před týdnem zmítala v hlavě kapitána Boltonu Wanderers Kevina Nolana, který k údivu všech nebyl nominován k domácímu zápasu s Chelsea, v němž Trotters prohráli 1:0.

Nolan byl podle vlastních slov skutečně velice překvapen, když trenér Sammy Lee jeho jméno vynechal v nominaci pro nedělní zápas s Blues. Odchovanec Boltonu však neplánuje dál vysedávat na lavičce náhradníků. Nyní na sobě tvrdě dře v tréninku a je plně odhodlán pomoci Wanderers vyškrábat se ze zóny sestupu.

„Bylo to pro mě dost překvapující potom, co jsem zjistil, že nejsem v týmu. Svíral se mi z toho žaludek. Zaprvé jsem opravdu netušil, jak na to mám reagovat, ale myslím, že má reakce byla správná, když jsem se postavil za klub a za naše mladé hráče. Výsledek však byl zklamáním.“

„Určitě respektuji trenérovo rozhodnutí. Není to mě. Ví, co je nejlepší pro tým a jestliže pro mužstvo je nejlepší má absence, klidně se své účasti na hřišti vzdám. Ovšem jako kapitán musím jít ostatním příkladem a ukázat jim, jak se dostat ještě více do sebe tvrdou prací. Chci se znovu osvědčit a předvést všem našim fanouškům, že to myslím zcela vážně. Nechystám se mračit a sedět. Chci si vybojovat svou pozici zpět. Je to můj klub a nepřipadá v úvahu, aby se ocital na druhé příčce od spodu tabulky Premier League. Chceme se ze sestupového pásma co nejrychleji vytratit,“ slíbil fanouškům Trotters Nolan.

/ Fotbalportal.cz / premierleague.com

Nejnovější články