Zpět na » Premier League » Henry: Byl to dobrý přestup

Henry: Byl to dobrý přestup

0

Líbilo se

14.10. - Současný útočník španělské Barcelony a dlouholetý hráč londýnského Arsenalu Thierry Henry nepochybuje o správnosti svého rozhodnutí odejít z Emirates Stadium. Podle jeho slov totiž někdy setrvání u týmu mu může více uškodit než pomoci.

Záložník Arsenalu a jedna z jeho momentálně největších hvězd - Cesc Fabregas nedávno naznačil, že někteří hráči byli trochu vyplašeni hrát po boku takového velikána, jakým francouzský útočník bezesporu je. Henry se svým bývalým spoluhráčem naprosto souhlasí. „Ve všem jsem s ním zajedno,“ říká živoucí legenda Gunners.

„Ve skutečnosti to bylo mým starším věkem. Byl jsem kapitánem a mým zvykem bylo si zakřičet o balon, takže někdy jsem ho dostával, přestože jsem se nenacházel v nejlepších pozicích. V tomto ohledu byl můj přestup pro Arsenal jednoznačným plusem,“ dodává fotbalista katalánského velkoklubu.

Thierry Henry přestoupil do Barcelony letos v létě za 16,1 miliónů liber. Na severu Londýna strávil celkem osm let a stal se nejlepším střelcem Arsenalu všech dob. V Barce doposavad nastřádal celkem 7 ligových startů, v nichž zaznamenal tři branky. Všechny vstřelil v šestém kole Primera División do sítě Levante.

Více informací o klubu Arsenal FC naleznete na www.gunners.cz

/ Fotbalportal.cz / teamtalk.com

Nejnovější články