Zpět na » Premier League » Mikel Arteta oceněn jako nejlepší trenér Premier League. Kdo hlasoval?

Mikel Arteta oceněn jako nejlepší trenér Premier League. Kdo hlasoval?

Mikel Arteta oceněn jako nejlepší trenér Premier League. Kdo hlasoval? © iconsport.photo - Arteta jako nejlepší trenér

0

Líbilo se

29.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Na prestižním ceremoniálu Globe Soccer Awards v Dubaji byl Mikel Arteta oceněn jako nejlepší trenér Premier League pro sezónu 2023/24. Toto ocenění přichází i přesto, že jeho tým skončil na druhém místě a nevyhrál žádnou trofej, což vyvolalo různé reakce mezi fotbalovými fanoušky.

Boj o titul Premier League v sezóně 2023/24 byl jedním z nejnapínavějších v posledních letech. Artetův Arsenal se celou sezónu držel na špičce tabulky a konkuroval Manchesteru City vedenému Pepem Guardiolou. Manchester City dominují Premier League v posledních sezónách, přičemž pouze Liverpool dokázal přerušit jejich nadvládu v sezóně 2019/2020. Přestože Arsenal skončil druhý minulou sezónu a letos bojoval až do posledního dne, jejich fanoušci očekávají více než jen těsný boj o titul.

Kdo hlasoval?

Navzdory tomu, že Arsenal sezónu zakončil bez jakékoliv trofeje, Arteta byl oceněn cenou pro nejlepšího trenéra Premier League. Tato cena je udělována na základě hlasování odborníků, fanoušků a profesionálů z fotbalového průmyslu. Hlasování probíhá online a zahrnuje široké spektrum názorů z celého světa. Artetovo ocenění vyvolalo smíšené reakce mezi fanoušky. Na sociálních sítích se objevila řada komentářů, které zpochybňují jeho zvolení.

Ocenění Mikela Artety jako nejlepšího trenéra Premier League na Globe Soccer Awards je nepochybně prestižním uznáním jeho práce, ale také připomíná, jak náročné je uspokojit fotbalové fanoušky, kteří očekávají nejen dobré výkony, ale také trofeje. Jak se Arteta a jeho tým připraví na další sezónu, zůstává otázkou, kterou sledují všichni příznivci Gunners.

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články