Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » Premier League » Sandro Tonali sázel na svůj Newcastle a dostal od FA podmíněný trest i pokutu

Sandro Tonali sázel na svůj Newcastle a dostal od FA podmíněný trest i pokutu

Sandro Tonali sázel na svůj Newcastle a dostal od FA podmíněný trest i pokutu © iconsport.photo - problémový Tonali

0

Líbilo se

08.05. - NEPŘEHLÉDNĚTE Záložník italského původu Sandro Tonali, hrající za Newcastle United, nedávno obdržel další trest od Anglické fotbalové asociace (FA) za porušení pravidel sázení. Hráč přestoupil do Anglie před sezonou a stihl odehrát pouze 8 utkání.

Tonali, který se připojil k týmu z Newcastlu v letním přestupovém období za značnou částku 55 milionů liber ze slavného AC Milan, byl již dříve suspendován kvůli sázkám na italské zápasy. Tento nový trest však přichází poté, co byl obviněn z dalších 50 případů porušení pravidel sázení FA poté, co přestoupil do Anglie.

FA udělila Tonalimu dvouměsíční podmíněný trest, který bude plně aktivní po celou sezónu 2024/25. To znamená, že pokud hráč opět poruší pravidla, bude mu v tomto období znovu zakázán veškerý fotbal. Nicméně, Tonali se bude moci návratit k soutěžnímu fotbalu od 27. srpna 2024, pokud se vyhne dalším sankcím. Kromě tohoto trestu byl Tonali také pokutován částkou 20 000 liber a byl upozorněn na své budoucí chování. Newcastle United vyjádřil svou podporu Tonaliho záměru k nápravě situace. V prohlášení uvedl, že hráč poskytl nevídanou úroveň spolupráce s vyšetřováním a že pokračuje v terapeutickém plánu a vzdělávacím programu klubu.

Tonaliho sázky

Petr Magasanik / fotbalportal.cz

Nejnovější články