Zpět na » Premier League » Alejandro Garnacho na sociální síti lajkoval příspěvky kritizující Erika ten Haga

Alejandro Garnacho na sociální síti lajkoval příspěvky kritizující Erika ten Haga

Alejandro Garnacho na sociální síti lajkoval příspěvky kritizující Erika ten Haga © iconsport.photo - Alejandro Garnacho

0

Líbilo se

15.04. - Manchester United hodlá interně řešit poslední prohřešek talentovaného Alejandra Garnacha, zřejmě se ale obejde bez následného trestu. Argentinský křídelník se postaral o pozdvižení tím, že po sobotní remíze 2:2 s Bournemouthem na sociální síti olajkoval příspěvky, kritizující manažera Erika ten Haga.

Garnacho, zřejmě ještě zklamaný pozápasovými komentáři manažera Erika ten Haga, dal po utkání lajk na dva příspěvky, které kritizovaly právě Nizozemcovo hodnocení výkonu křídelníka Manchesteru United.

Devatenáctiletý Argentinec, který si zřejmě brzy uvědomil svůj prohřešek, posléze svoje lajky rychle stáhl, jeho kroky přesto budou podle klubového zdroje ještě interně řešeny.

Manažer Erik ten Hag hráče vystřídal o poločase utkání proti Bournemouthu poté, co se Garnacho nevydařenou rozehrávkou podepsal pod úvodní branku Dominica Solankeho a druhý gól vstřelil Justin Kluivert také z pravé strany, kterou měl Garnacho strážit.

„Myslím si, že jsme museli opravit tu pravou stranu,“ odpověděl ten Hag po utkání na dotaz, proč Garnacha střídal tak brzy.

„Nehráli jsme dobře, měli jsme velké mezery v držení míče, museli jsme tam přivést náhradníka.“

Ten Hag nicméně také naznačil, že argentinský křídelník nebyl úplně fit, když jej vybíral do sestavy pro sobotní zápas s Bournemouthem.

„Garnacho během týdne netrénoval, zapojil se teprve včera (v pátek). Mysleli jsme, že tím přineseme do utkání trochu více energie, kvality ve smyslu spolupráce a sounáležitosti na pravé straně hřiště.“

Napjaté vztahy v kabině United

Ten Hag se v této sezóně už několikrát otevřeně pustil do konfrontace se svými hráči, včetně Marcuse Rashforda a Jadona Sancha.

Rashford byl v lednu disciplinárně potrestán poté, co se nedostavil na trénink po výletu do nočního klubu v Belfastu.

Hůře dopadla veřejná výměna názorů mezi ten Hagem a Sanchem, který se odmítl svému manažerovi omluvit za to, že jej obvinil z lhaní o důvodech, proč jej nepostavil do zářijového utkání proti Arsenalu.

Anglický reprezentant následně čtyři měsíce trénoval osamoceně, než během lednového přestupového termínu odešel na hostování do Borussie Dortmund.

Kam dál?

Vít Sedlák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články