Zpět na » Premier League » Mears sní o reprezentačním dresu

Mears sní o reprezentačním dresu

0

Líbilo se

15.10. - Obránce Derby County Tyrone Mears si stanovil velice odvážný cíl - ještě do konce letošní sezóny by se rád probojoval do reprezetačního výběru manažera Stevea McClarena. Za vzor si vzal hráče, který v posledních měsících rovněž vyletěl jako kometa - Micaha Richardse.

Čtyřiadvacetiletý Mears začal nastupovat v Premier League pravidelně až tuto sezónu. Na jejím začátku přišel za jeden milion liber z West Hamu United, když předtím na Pride Parku šest měsíců hostoval a pomohl Rams k postupu z League Championship. Jako nováček si nedal nikterak skromné cíle - rád by se porval o místo v nominaci na závěrečný turnaj EURO 2008.

Jako příklad uvedl mladíka Micaha Richardse z Manchesteru City, který se během šesti měsíců propracoval z jedenadvacítky až v oporu seniorského týmu, kde nahradil zraněného Garyho Nevilla.

"Ano, rád bych se o to pokusil - proč ne? Micah se do týmu dostal a vede si velmi dobře. Není nic špatného na tom dávat si vysoké cíle. Abych pravdu řekl, chtěl bych se do týmu dostat do konce sezóny," prozradil Mears.

Mearsova nevýhoda spočívá v tom, že nastupuje za jedno z nejhorších mužstev v Premier League. Derby County je na posledním místě tabulky a v devíti utkáních inkasovalo už 22 branek.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/football.co.uk

Nejnovější články