Zpět na » Premier League » Klopp připustil, že Thiago možná za Liverpool odehrál svůj poslední zápas

Klopp připustil, že Thiago možná za Liverpool odehrál svůj poslední zápas

Klopp připustil, že Thiago možná za Liverpool odehrál svůj poslední zápas © iconsport.photo - Thiago už možná v dresu Liverpoolu znovu nenastoupí

0

Líbilo se

28.02. - K neslavnému konci se dost možná chýlí angažmá Thiaga Alcaacirc;ntary na Anfield Road. Dlouho pracoval na tom, aby se po zranění vrátil do akce, jenže začátkem měsíce si chviličku po návratu na trávník problém obnovil. A podle kouče Liverpoolu Jürgena Kloppa není vůbec jasné, zda se stihne španělský středopolař dát do konce sezóny zase dokupy.

Od svého příchodu v létě 2020 toho španělský reprezentant bohužel možná víc promarodil, než odkopal. Poslední patálií šikovného tvůrce hry je svalové zranění v oblasti kyčle. To jej vyřadilo ze sestavy na dlouhých 10 měsíců, jenže ani ty nakonec na rekonvalescenci nestačily.

4. února Thiago na pouhopouhých 6 minut nastoupil jako náhradník proti Arsenalu, kde se za jeho pobytu na hřišti už jen upravilo konečné skóre na 3:1 pro domácí Gunners. Další špatnou zprávou pro hosty však bylo obnovené zranění 32letého špílmachra. Ten tedy musí znovu pracovat pod dohledem fyzioterapeutů mimo zbytek A-týmu.

„Nemáme žádnou časovou osu. Upřímně nevím,” odpověděl Klopp v rámci tiskové konference na otázku ohledně Thiagova snad už definitivního návratu. „Musí toho ještě z lékařského hlediska podstoupit hodně, nevím, jestli to bude znamenat, že si letos znovu zahraje.”

„Není to krátkodobá věc, proto nemám úplně přesné informace. Není to tak, že by mohl být za dva týdny v tréninku. Abych řekl pravdu, nemám vám o tom co víc sdělit.”

Klíčovou informací přitom je, že Thiagovi po konci sezóny vyprší smlouva. A vzhledem k věku a zdravotnímu stavu barcelonského odchovance to rozhodně nevypadá na její prodloužení. Proto tedy zůstává otázkou, zda závěr utkání na Emirates Stadium nebyl posledním představením Thiaga v dresu Reds. Počet jeho startů v Premier League by se v tom případě zastavil na čísle 68.

Vojtech Olšr / fotbalportal.cz

Nejnovější články