Zpět na » Premier League » Sheffield United v troskách! Hráči se mezi sebou pohádali

Sheffield United v troskách! Hráči se mezi sebou pohádali

Sheffield United v troskách! Hráči se mezi sebou pohádali © iconsport.photo - Robinson se Souzou si vyříkávají některé zápasové momenty

0

Líbilo se

26.02. - Sheffield United byl jeden z favoritů na sestup už na začátku sezóny. Nyní to potvrzují: pouze 13 bodů z 26 zápasů a jsou zaslouženě poslední. A při minulém zápase si 2 hráči mezi sebou museli něco vyříkat: Jack Robinson a Vinicius Souza od sebe nakonec museli být odtrnuti. Co se stalo? A co řekl po zápase jejich trenér?

V sestupové zóně se hraje těžce. Je na tým vytvářen velký tlak a občas jde všechno proti nim. A všechny emoce jsou znásobeny. Ty ukázali hráči Sheffieldu, konkrétně Vinicius Souza a Jack Robinson ve 36. minutě zápasu. Wolves po 30 minutách neustálého tlaku a útočení dali gól, na který zařídil krásným centrem Rayan Ait-Nouri. A není divu, že byli oba hráči v rozpacích. Souza nehrál do té doby vůbec dobře a ani odchovanec Liverpoolu nehrál dobře.

Nejspíše nešlo o žádnou konkrétní situaci, spíš než o nějakou frustraci z celého zápasu. Nejdříve začal Robinson řvát na Souzu, který nakráčel k Robinsonovi a šli do sebe stylem Ibra vs. Lukuku. Potom ještě chvíli do sebe strkali, než přiběhl kapitán Blades Anel Ahmedhodžič, který uklidnil situaci. Rozhodčí to ještě komentoval s VAR kvůli potenciální červené kartě pro oba. Nakonec zůstali bez karty, což ale nějak neovlivnilo výsledek.

Chris Wilder o incidentu mluvil následovně: "To se stává v každém fotbalovém klubu v celé zemi třikrát nebo čtyřikrát do roka. Nemohu to schvalovat, musí to zůstat na určité úrovni. Pro mě je důležité, aby se rychle usmířili a aby to nepřekročilo hranici, což se nestalo. S kluky jsme mluvili a jsou v pohodě a v klidu."

Tento incident napovídá dost o morálce týmu, který teď koučuje Chris Wilder. A i když se to zdá nekompetentní a neprofesionální, při fotbale jde vše stranou a emoce jsou o to větší. Je to rozhodně zvláštní vidět přímo na hřišti, ale už příští týden budou bojovat o nesestoupení s Arsenalem.

David Janák / fotbalportal.cz

Nejnovější články