Zpět na » Premier League » Rudí Ďáblové chtějí Jovetiče

Rudí Ďáblové chtějí Jovetiče

0

Líbilo se

16.10. - Ředitel Partizanu Bělehrad Gordan Petrič potvrdil, že Manchester United má zájem o teprve sedmnáctiletého útočníka Stevana Jovetiče. O talentovaného střelce se však uchází řada klubů z celé Evropy a případný přestup bude na programu nejdřívě po skončení sezóny.

V sedmnácti letch toho má Jovetič za sebou už poměrně hodně - přes padesátku startů v seniorském týmu Partizanu, hattrick v Poháru UEFA proti Mostaru, dokonce už dvakrát oblékl dres reprezentačního áčka Černé Hory.

Největší zájem o něj má Manchester United, ale také konkurenční Manchester City, Ajax Amsterdam, Sampdoria Janov nebo Real Madrid. Jeho současná hodnota je odhadována asi na sedm milionů liber.

"V případě prodeje Jovetiče si musíme zhodnotit pro a proti. Tohle uděláme až po skončení sezóny. Zajímá se o něj spousta klubů," říká Gordan Petrič, ředitel Partizanu Bělehrad.

"Zájmem Manchesteru United nejsem překvapen. Stevan má na to, aby hrál v nejlepších klubech Evropy. Myslím, že za sedm milionů liber by byl ještě laciný," dodává Dejan Savičevič, předseda fotbalového svazu Černé Hory.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Nejnovější články