Zpět na » Premier League » Scott McTominay opět spasil Manchester United. Jeho hlavička rozhodla o výhře na Aston Ville

Scott McTominay opět spasil Manchester United. Jeho hlavička rozhodla o výhře na Aston Ville

Scott McTominay opět spasil Manchester United. Jeho hlavička rozhodla o výhře na Aston Ville © iconsport.photo - Scott McTominay

0

Líbilo se

11.02. - REVIEW Zatímco se Manchester United v posledních kolech střelecky probudil, Aston Ville se až na demolici Sheffieldu úplně nedaří. Predikovat před vzájemným zápasem jasného favorita byla přetěžká záležitost. Nakonec rozhodovala skutečně forma a také výborný výkon Andrého Onany, který vychytal hned několik výborných šancí Villans. Ti doma padli 1:2.

Aston Villa - Manchester United 1:2

Branky: 67. Luiz, 17. Hojlund, 86. McTominay

Aston Villa: Martínez - Cash, Carlos, Lenglet, Moreno (87. Digne) - Bailey (73. Tielemans), Kamara (65. Diaby), Ramsey, Luiz, McGinn (87. Zaniolo) - Watkins

Manchester United: Onana - Dalot, Maguire, Varane, Shaw (46. Lindelöf) - Garnacho, Casemiro, Fernandes, Mainoo (90+2. Amrabat), Rashford (73. McTominay) - Hojlund (90+2. Evans)

V posledních zápasech se s velmi dobrou formou prezentoval Rasmus Hojlund. Že mu to nyní stříli předvedl i proti Villans po 17 minutách. Ve vápně k němu propadla hlavička Maguira a sám před Martínezem neměl problém s tím, balón poslat za jeho záda. Pak se ale rozehrála Aston Villa a zářit musel Onana. Poprvé McGinn nebezpečně pálil z dálky, následně vymyslel gólovku pro Watkinse. Nadvakrát úspěšný Kamerunec. V obrovské šanci byl i Ramsey. V této situaci už by byl Onana bezmocný, ale mladý Angličan nemířil přesně. Villans hodně tlačili, ale srovnat nedokázali.

Aston Villa tlačila i po změně stran. Z pravé strany přišel do vápna centr na Watkinse, ale ten v jasné gólovce pouze trefil Andrého Onanu. Ve dvou šancích selhal i Ramsey. Dvakrát dostal skvělý balón, ale jednou mu utekl, podruhé byla jeho rána zblokována. Následně před bránou opět zasahoval skvělý Onana, ale druhý balón před bránu už Douglas Luiz přetavil v gól. Brazilský záložník byl hodně při chuti. Ve dvou dalších příležitostech ale neproměnil. Hrdinou se tak nakonec jako už poněkolikáté stal žolík Scott McTominay. Nechytatelnou hlavičkou rozhodl o výhře Red Devills.

Muž zápasu: André Onana

Douglas Luiz

David Suchý / fotbalportal.cz

Nejnovější články