Zpět na » Premier League » Zaloví Erik ten Hag znovu v Ajaxu? Manchester United sleduje kanonýra Briana Brobbeyho

Zaloví Erik ten Hag znovu v Ajaxu? Manchester United sleduje kanonýra Briana Brobbeyho

Zaloví Erik ten Hag znovu v Ajaxu? Manchester United sleduje kanonýra Briana Brobbeyho © iconsport.photo - Brian Brobbey

0

Líbilo se

25.01. - Manchester United údajně bedlivě sleduje nizozemského střelce Briana Brobbeyho, podle zdrojů stanice ESPN jsou ale jeho šance na lednový podpis útočníka Ajaxu dosti mizivé. Brobbey zaujal Manchester United svými střeleckými výkony v letošní sezóně, během které si v dresu Ajaxu připsal už 15 gólů.

Manažer Manchesteru United Erik ten Hag už dokázal, že se nebojí na Old Trafford přivádět hráče z Ajaxu a ve svém bývalém klubu si nyní vyhlédl i další možnou posilu.

V jeho hledáčku se měl ocitnout útočník Brian Brobbey, na kterého se United měli poptávat už v roce 2022, tehdy ale z přesunu hráče sešlo kvůli tomu, že Erik ten Hag utratil svůj přestupový rozpočet za jiné posily, včetně brazilského křídla Antonyho.

O Brobbeyho, která má v letošní sezóně ve statistikách už 15 nastřílených gólů, má však ten Hag i nadále zájem, a i když by kanonýra Ajaxu rád přivedl už během ledna, kvůli napjaté finanční situaci, zejména v případě trvalých smluv, je však jeho podpis v tuto chvíli nepravděpodobný.

Ten Hag si představuje, že by Brobbey kryl záda Rasmusi Hojlundovi a Marcusi Rashfordovi, zvláště když ještě nějakou dobu mu bude chybět další útočník Anthony Martial, který se zotavuje po zranění kyčle.

Sám Brobbey, který se minulou neděli dvěma góly podílel na výhře Ajaxu 4:1 nad RKC Waalwijk, však zprávy o možném lednovém přestupu na Old Trafford ignoroval.

„Zůstanu v Ajaxu“, odpověděl Brobbey na dotaz ohledně zájmu United. „Myslím si, že Erik (ten Hag) má teď v hlavě někoho jiného. Mám už také jiné telefonní číslo.“

Old Trafford už během ledna opustila řada hráčů včetně Jadona Sancha, Donnyho van de Beeka, Sergia Reguilóna, Hannibala Mejbriho nebo Álvara Fernándeze.

Vzhledem k tomu, že v létě se očekává také odchod Anthonyho Martiala, kterému vyprší kontrakt, budou United zvažovat příchod dalšího útočníka a Brobbey by měl být určitě vysoko na seznamu potenciálních posil ten Haga, pokud zůstane do léta na pozici manažera.

Kam dál?

Vít Sedlák / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články