Zpět na » Premier League » Na Old Trafford se prodávala syrová kuřata. Manchester United je nyní vyšetřován

Na Old Trafford se prodávala syrová kuřata. Manchester United je nyní vyšetřován

Na Old Trafford se prodávala syrová kuřata. Manchester United je nyní vyšetřován © iconsport.photo - Old Trafford

2

Líbilo se

01.12. - Že je fanouškům špatně z výsledků, výkonů a chyb hráčů Manchesteru United, to je jedna věc. Ale že se na zápase alespoń chcete dobře najíst, ale skončite s hlavou v záchodě a žaludkem na vodě, to je věc druhá. Manchester United je totiž nyní vyšetřován za to, že na Old Trafford klub podával syrová kuřata, což vyvolalo u návštěvníků nevolnost.

Manchester United opět neprožívá ideální sezónu. Alespoň co se výsledků v Premier League týče, došlo ke zlepšení. Za měsíc listopad to jsou 3 výhry a ani jeden inkasovaný gól. V Lize mistrů je to ale čistá tragédie, z Carabao Cupu Red Devills doslova vypráskal Newcastle. Fanouškům pije krev Erik ten Hag, i jeho oblíbenci, jako André Onana, který naposledy "zazářil" v Turecku. Nejednou se tak stane, že z Old Trafford odcházejí naštvaní a otrávení. Poslední zprávy ale hovoří o tom, že někteří odcházejí otrávení doslova.

Na Old Trafford si totiž můžete dát třeba kuře. V kuchyni se ale ty poslední kusy zřejmě úplně nepovedly, a nebyly dobře připraveny, tudíž kuřata byla syrová. Kdo si je tak dal, je dost možné, že nějakou dobu strávil na záchodě, nebo s lavorem v rukou. Poměrně dost fanoušků si na to stěžovalo a Manchester United je za to vyšetřován. Pokud se to prokáže, je dost možné, že na Old Trafford si v příštích zápasech jídlo hned tak nedáte. No ono je to vzhledem k těmto informacím možná dobře. Manchester United prostě nepřestane překvapovat.

Old Trafford

David Suchý / theathletic.com

Nejnovější články