Zpět na » Premier League » Náš nejhorší výkon v letošní sezóně, soudí Mauricio Pochettino výbuch Chelsea s Newcastlem

Náš nejhorší výkon v letošní sezóně, soudí Mauricio Pochettino výbuch Chelsea s Newcastlem

Náš nejhorší výkon v letošní sezóně, soudí Mauricio Pochettino výbuch Chelsea s Newcastlem © iconsport.photo - Na Tottenham Hotspur Stadium se Pochettino vrátí v nové roli

0

Líbilo se

25.11. - Manažer Chelsea Mauricio Pochettino přiznal, že sobotní potupná porážka 4:1 se zraněními zdecimovaným Newcastlem United ho “velice naštvala“ a zklamala. Podle argentinského kouče předvedli hráči Chelsea svůj vůbec nejhorší výkon během letošní sezóny.

Po pozitivních výsledcích s Tottenhamem a Manchesterem City šla Chelsea do utkání s Newcastlem s cílem potvrdit svoji zlepšenou formu, jenže veškeré naděje na další dobrý výsledek vzaly za své ve druhém poločase.

Newcastle nasměrovaly k výhře dva slepené góly během jedné minuty a výrazně se pod špatný výsledek podepsala i červená karta pro kapitána Chelsea Reece Jamese.

„Tohle byl náš zatím nejhorší zápas sezóny,“ připustil Pochettino po zápase, který musel kvůli trestu sledovat pouze z tribuny.

„Naprosto ve všech ohledech jsme byli ti slabší. Nebojovali jsme. Neukázali jsme, že hrajeme o něco důležitého. To mě rozčílilo a zároveň zklamalo. Máme se v těchto zápase ještě co učit. Jsem opravdu hodně naštvaný.“

Oslabený Newcastle se třemi brankáři na lavičce

Pochettino si zároveň nemyslí, že by za nevydařeným výsledkem Chelsea, která nedokázala konkurovat oslabenému Newcastlu, byla jeho absence na postranní čáře.

„Nemůžete si nechat ujít takovou příležitost,“ řekl Pochettino. „Máme za sebou Tottenham a City a lidé po celém světě Chelsea chválili.“

„Tohle byl ale náš nejhorší zápas v sezóně. Bylo těžké pouze sedět na tribuně. Ale nemůžeme si stěžovat na výsledek, od začátku jsme nedokázali číst hru.“

Newcastle dokázal Chelsea porazit navzdory tomu, že kvůli zraněním a dalším problémům mimo hřiště postrádal řadu hráčů, kvůli čemuž se dokonce vešli na lavičku náhradníků rovnou tři brankáři.

Samozřejmě, pokud jde Newcastle do zápasu se třemi brankáři na lavičce, jasně to ukazuje způsob, jakým bojujeme o výsledky. Neukázali jsme, že bojujeme o něco důležitého,“ dodal Pochettino.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Vít Sedlák / espn.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články