Zpět na » Premier League » Tři rozhodnutí Erika ten Haga, která způsobila neshody v klubu

Tři rozhodnutí Erika ten Haga, která způsobila neshody v klubu

Tři rozhodnutí Erika ten Haga, která způsobila neshody v klubu © iconsport.photo - Erik ten Hag během zápasu si neví rady

1

Líbilo se

03.11. - BULVÁRNÍK Erik ten Hag učinil tři rozhodnutí, která vedla k nepokoji mezi hráči Manchester United, tvrdí se. Ačkoli byl Ten Hag jmenován manažerem United teprve v létě 2022, po osmi porážkách v jeho prvních 15 zápasech této sezóny je Nizozemec pod drobnohledem.

Nicméně The Athletic tvrdí, že i když United prošli svým nejhorším startem za posledních 61 let, výměna manažera není považována za řešení a pozice Ten Haga není okamžitě ohrožena.

Ale zatímco vedení klubu zdá se, že drží s Ten Hagem, existuje údajně nepokoj uvnitř týmu, přičemž někteří hráči údajně ztrácejí víru v manažera. The Athletic uvádí tři rozhodnutí, která Ten Hag učinil a která vedla k rostoucímu napětí mezi hráči United.

Co udělal špatně?

Za prvé, intenzita Ten Haga, která byla loni chválena jako pozitivní, je nyní údajně vnímána hráči jako problém, a existují pochyby ohledně schopnosti manažera změnit svůj přístup. To údajně přerostlo do nedůvěry v to, jak Ten Hag připravuje United na výhry. The Athletic dokonce dodává, že Ten Hag není na blízké noze s mnoha hráči United kvůli údajné absenci charisma.

Kromě toho se údajně nepodařilo dobře přijmout komentář Ten Haga o tom, že po výhře nad Brentfordem chce "hrát více fotbalu" a tím vysvětlit své rozhodnutí vystřídat Casemira v poločase. Nakonec se to údajně nesetkalo s příznivým ohlasem v šatně Old Trafford.

Nakonec se také uvádí, že rozhodnutí Ten Haga nezařadit vítěze Světového poháru Raphaela Varaneho do základní sestavy a namísto toho vybrat Jonnyho Evanse pro prohru 3:0 v derby proti Manchesteru City bylo kritizováno. Manažer United zdůraznil taktické důvody jako vysvětlení. Varane, který je 30 let, následně chyběl v Carabao Cupu kvůli nemoci.

Petr Magasanik / sportbible.com

Nejnovější články