Zpět na » Premier League » Lee končí v Boltonu!

Premier League - Lee končí v Boltonu!

0

Líbilo se

17.10. - Manažer Sammy Lee odchází po devíti kolech z lavičky Boltonu Wanderers. Klub se s ním po špatném vstupu do sezóny dohodl na vzájemném ukončení spolupráce.

Lee vydržel na lavičce Trotters necelého půl roku, do funkce byl jmenován dvě kola před koncem uplynulého ročníku, kdy z klubu nečekaně odešel Sam Allardyce. Lee však nedokázal navázat na výsledky svého předchůdce a Bolton se momentálně nachází na předposledním místě tabulky, těsně před Derby County.

"Bolton Wanderers, Sammy Lee a Frank McParland se dohodli na vzájemném ukončení spolupráce. Pro všechny strany to bylo těžké rozhodnutí, ale přišlo včas. Sammy hrál v nedávné historii klubu důležitou roli, proto přejeme jemu i Frankovi hodně štěstí do budoucí práce. Naší snahou je teď najít náhradu na manažerský post a soustředit se na budoucnost," stojí v prohlášení klubu.

Leeho působení v Boltonu se smrsklo na pouhých devět utkání, v nichž dokázal zvítězit pouze jednou. Do médií v posledních týdnech pronikly zprávy, že někteří hráči nejsou příliš spokojeni s Leeho trenérskými metodami. Ăšdajně právě proto chyběli v některých zápasech zkušený Gary Speed nebo kapitán Kevin Nolan. Sedmatřicetiletý Speed se funkce hrajícího trenéra vzdal už minulý týden, nyní končí s okamžitou platností i Lee.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články