Zpět na » Premier League » Jadon Sancho v lednu zřejmě opustí Manchester United. Kam by mohl zamířit?

Jadon Sancho v lednu zřejmě opustí Manchester United. Kam by mohl zamířit?

Jadon Sancho v lednu zřejmě opustí Manchester United. Kam by mohl zamířit? © iconsport.photo - Jadon Sancho

0

Líbilo se

03.10. - Anglický křídelník Jadon Sancho podle informací televizní stanice Sky Germany v lednu kvůli neshodám s manažerem Erikem ten Hagen nejspíše opustí Manchester United. Přestože zatím není jisté, kam povedou Sanchovy další kroky, není vyloučen jeho návrat do Borussie Dortmund.

Čím dál pravděpodobněji to v posledních týdnech vypadá, že působení Jadona Sancha na Old Trafford spěje k hořkému konci. Anglický křídelník nadále trénuje osamoceně mimo kádr United poté, co se odmítl omluvit manažerovi klubu Eriku ten Hagovi.

Ten hráče vyřadil už v srpnu z kádru týmu poté, co si Sancho na sociálních sítích postěžoval na to, že byl dlouhou dobu obětním beránkem a varoval jej, že se do týmu nevrátí, dokud se za svá slova neomluví.

Sancho na sociálních sítích reagoval na prohlášení ten Haga, že hráče nenominoval pro zápas proti Arsenalu kvůli jeho výkonům v tréninku.

Vedení Manchesteru United sice dlouho doufalo, že se nesváry mezi oběma muži podaří uhasit, přičemž aktivně se situaci vydali řešit fotbalový ředitel John Murtough i výkonný ředitel klubu Richard Arnold.

Ani jedna ze stran nicméně nehodlá hledat kompromis a poté, co se situaci nepodařilo vyřešit ani některým zkušenějším hráčům Manchesteru United, se odchod Sancha jeví jako jediné východisko.

Podle zdrojů televizní stanice Sky Germany je pravděpodobné, že Sancho v lednu Old Trafford opustí a ve hře je dokonce i vážný zájemce o služby hráče, v podobě jeho bývalého klubu Borussie Dortmund.

Hlavní trenér klubu Edin Terzič údajně zůstává dlouhodobě v kontaktu s anglickým reprezentantem a Sancha by rád přivedl zpět.

Pravděpodobnější než trvalý přestup se v tuto chvíli jeví Sanchovo hostování v Dortmundu, nicméně se neočekává, že by se hráč ještě někdy vrátil na Old Trafford.

Kam dál?

Vít Sedlák / SkySports.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články