Zpět na » Premier League » Steven Gerrard prozradil, čeho v Liverpoolu nejvíce lituje rýpl do bývalého manažera

Steven Gerrard prozradil, čeho v Liverpoolu nejvíce lituje rýpl do bývalého manažera

Steven Gerrard prozradil, čeho v Liverpoolu nejvíce lituje rýpl do bývalého manažera © iconsport.photo - Steven si opět oblékl kapitánskou pásku

0

Líbilo se

21.09. - Legendární angilcký záložník, který na Anfieldu přes 500 utkání, Steven Gerrard se nechal slyšet a fotbalovým fanouškům prozradil, čeho v Liverpoolu nejvíce lituje. Následně si brutálně rýpl do bývalého manažera Brendana Rodgerse.

Gerrard dostal na Anfieldu nabídku prodloužit smlouvu o jeden rok na sezonu 2015-16, ale odmítl ji ve prospěch přestupu do týmu MLS LA Galaxy. K této situaci se vyjádřil a prozradil, že mu Brendan Rodgers, který v té době Reds vedl, oznámil, že jeho herní čas bude v nadcházejícím ročníku zkrácen.

Při pohledu zpět na svou kariéru však nyní 43letý Gerrard přiznal, že si přál zůstat v Liverpoolu a pracovat po boku Jurgena Kloppa, který krátce po Gerrardově odchodu v říjnu 2015 nahradil Rodgerse.

Ve videu, které zveřejnil The Anfield Wrap na TikToku, Gerrard řekl: "Byl jsem zničený. Zřejmě jsem se rozhodl nepodepsat roční prodloužení a odejít do Ameriky, zatímco kdybych prodloužení přijal, mohl jsem dostat půl roku pod vedením Jurgena Kloppa. Ale samozřejmě, že když jsem byl v té době pod Brendanovým vedením, říkali mi, že můj herní čas bude čím dál menší. Nechtěl jsem být náhradníkem Liverpoolu, nechtěl jsem být hráčem základní sestavy. Stále jsem měl pocit, že jsem tam v té době byl nejlepším záložníkem. Ale když se na to podívám zpětně, kdybych věděl, co ze mě vypadne, stoprocentně bych podepsal roční prodloužení a určitě bych se smířil se čtyřmi až pěti měsíci Brendana, abych dostal šest měsíců Kloppa."

Nyní vede saúdskou profesionální ligu Al Ettifaq a nedávno koupil z Liverpoolu Jordana Hendersona, který se také rozhodl odejít, když mu bylo řečeno, že se jeho herní čas sníží.

petr magasanik / sportbible.com

Nejnovější články