Zpět na » Premier League » Dominik Szoboszlai se proti Wolves stal druhým nejrychlejším hráčem v historii Premier League

Dominik Szoboszlai se proti Wolves stal druhým nejrychlejším hráčem v historii Premier League

Dominik Szoboszlai se proti Wolves stal druhým nejrychlejším hráčem v historii Premier League © iconsport.photo - druhý nejrychlejší běžec

1

Líbilo se

19.09. - VIDEO Dominik zaznamenal druhou nejrychlejší rychlost v historii Premier League během ohromujícího momentu při vysoké výhře Liverpoolu nad Wolves. Szoboszlai nastoupil na hřišti Molineux, kde Liverpool v sobotu porazil Wolves 3:1.

Skóre otevřel Hwang Hee-chan a hosté se dočkali vyrovnání góly Codyho Gakpa, Andyho Robertsona a Huga Buena (vlastní gól) ve druhém poločase. Po nevýrazném prvním poločase Liverpool o přestávce změnil hru, když Szoboszlai snížil. V nové roli měl více defenzivních povinností a ukázal, že je schopen sledovat zálohu ze středu hřiště.

Ve druhém poločase vedl protiútok Pedro Neto a Maďar sprintoval zpět, aby se dostal ke gólu po boku křídelníka Wolves. Přitom dosáhl maximální rychlosti 36,76 km/h - vyšší rychlost v anglické nejvyšší soutěži zaznamenal pouze Kyle Walker.

Obránce Manchesteru City dosáhl v minulé sezoně maximální rychlosti 37,31 km/h. V rozhovoru po výsledku dvaadvacetiletý hráč podrobně popsal poločasové mobilizační rozhovory, které vedly k vítězství Liverpoolu na hřišti soupeře.

"Že jsme se nevzdali," odpověděl na otázku, co bylo klíčovým faktorem vítězství jeho týmu. "O poločase s námi manažer mluvil o vášni a o tom, co potřebujeme ve druhém poločase, o práci a o tom, co musíme dát do hry. Myslím, že jsme změnili rozestavení a pak každý odvedl svou práci a zápas jsme otočili."

Reds se ve čtvrtek utkají s LASK v Evropské lize a poté budou v neděli pokračovat v ligovém tažení, když se utkají s West Hamem United.

petr magasanik / twitter.com

Nejnovější články