Zpět na » Premier League » Ange Postecoglou s Jamesem Maddisonem ovládli ocenění Premier League za měsíc srpen

Ange Postecoglou s Jamesem Maddisonem ovládli ocenění Premier League za měsíc srpen

Ange Postecoglou s Jamesem Maddisonem ovládli ocenění Premier League za měsíc srpen © iconsport.photo - Duo z Tottenhamu ovládlo srpen v Premier League

0

Líbilo se

15.09. - Ange Postecoglou přeměnil Tottenham během pár měsíců. Z toxického prostředí udělal místo, kde by chtěl hrát každý. Spurs konečně hrají krásný i efektivní fotbal zároveň a není tedy divu, že australský kouč byl zvolen trenérem měsíce v Premier League. S oceněním hráče měsíce zase odchází vstříc dalším úspěchům James Maddison, klíčová posila.

Ange Postecoglou nikdy v kariéře nebyl v klubu velikosti Tottenhamu. Úspěchy sbíral v Austrálii i Japonsku a zažil pořádný tlak v Celticu. Zatímco tam na něj byl tlak celého Skotska, v Tottenhamu se na něj dívá celý fotbalový svět. Ale on se s touhle pozorností vypořádal výborně i přes odchod největší hvězdy v podobě Harryho Kanea. Konečně měl na to odstřelit Erica Diera, jenž na Tottenham prostě nemá, pokud se chce klub nějak posunout. Mluví se ale o tom, že celou dobu za Dierem stál právě Kane, díky kterému hrál.

Atmosféra v klubu se vyčistila a přicházejí i výsledky, které vycházejí z parádní předváděné hry. Tottenham je aktuálně na druhém místě tabulky. V prvním kole remizoval s rozjetým Brentfordem, ale pak už přišly přesvědčivé výhry, včetně té doma s Manchesterem United. Ange Postecoglou se nestal jen oblíbencem fanoušků Spurs, ale celého fotbalového světa. Jde z něj neskutečný klid a je přímo famózním řečníkem. Stačí si pustit tiskovou konferenci Tottenhamu a uhrane vás. Nikdo nemůže říct půl slova proti tomu, že právě on je trenérem měsíce Premier League.

Ve svém prvním měsíci v Premier League je to skvělý počin. V klubu je čerstvě i James Maddison. I on má své ocenění, tedy hráč měsíce. A i tentokráte je to zasloužené. Stále celkem mladý záložník přišel z Leicesteru a okamžitě se stal oporou Spurs. Za první 4 zápasy vstřelil 2 góly a přidal i 2 asistence. Nikdo z celé Premier League nevytvořil více gólových příležitostí než právě on. Hraje výborně a pomalu se dostává do role největší hěvzdy a tahouna, kterou přenechal Harry Kane a předpokládalo se, že jí definitivně převezme Son. Ale je tu právě Maddison.

Ange Postecoglou a James Maddison

David Suchý / premierleague.com

Noviny
Nejnovější články