Zpět na » Premier League » Útočníkem na hřišti i v domácnosti. Další dvě ženy obvinily Antonyho z napadení

Útočníkem na hřišti i v domácnosti. Další dvě ženy obvinily Antonyho z napadení

Útočníkem na hřišti i v domácnosti. Další dvě ženy obvinily Antonyho z napadení © iconsport.photo - antony má další problémy

1

Líbilo se

08.09. - NEPŘEHLÉDNĚTE Zdá se, že fotbalista United není pouhým útočníkem na hřišti, ale také i doma. Podle zpráv z Brazílie se další dvě ženy přidaly k obvinění vůči Antonymu a tvrdí, že i ony se staly oběťmi domácího napadení.

Bývalá přítelkyně hvězdy Manchesteru United Gabriela Cavallinová již dříve prohlásila, že jí Antony vyhrožoval, když byla těhotná. Tvrdí také, že jí poškodil prsní implantát, pořezal ji na prstu sklenicí a vyhrožoval jí, že ji vyhodí z jedoucího auta.

Nyní podle brazilského zpravodajského serveru Jornal Extra vznesly podobná obvinění další dvě údajné oběti. Jornal Extra uvádí, že Cavallinův případ není prvním případem proti útočníkovi Manchesteru United. Na povrch se dostala další policejní zpráva z května 2022, která popisuje podobné násilné chování vůči ženě.

Údajná oběť v roce 2022 tvrdila, že ji Antony a další žena fyzicky napadli v autě v Sao Paulu, načež byla přijata do nemocnice. Kromě druhého případu se přihlásila i třetí žena, která tvrdí, že vše prozradí v rozhovoru pro televizní stanici Record TV v neděli večer.

petr magasanik / sportbible.com

Nejnovější články