Zpět na » Premier League » Erk ten Hag: Proti Tottenhamu jsme neběhali, hráčům jsem řekl, že je to neakceptovatelné

Erk ten Hag: Proti Tottenhamu jsme neběhali, hráčům jsem řekl, že je to neakceptovatelné

Erk ten Hag: Proti Tottenhamu jsme neběhali, hráčům jsem řekl, že je to neakceptovatelné © iconsport.photo - Erik ten Hag svým svěřencům vyčinil

0

Líbilo se

26.08. - Manchester United už za chvíli čeká zápas proti Nottinghamu Forrest. Na kontě už sice má i výhru, ale byla hodně vydřená a dobrý výkon to nebyl. V minulém kole pak ten Hagovi svěřenci prohráli s Tottenhamem. Právě tento zápas je krásným příkladem toho, jak to nemá vypadat. Co k výkonu svých svěřenců řekl právě nizozemský kouč před dalším utkáním?

Sezónu zatím Red Devills nezačali dobře. Mají sice pěkné xG, ale za 2 zápasy vstřelil gól jen stoper Raphael Varane. Není tu prostě klid v koncovce, pohyb, nabízení se a už vůbec ne nějaká dominance, která by se čekala od zápasu s Wolves, jenž jsou adepty na sestup. Zápas na Tottenhamu minulý týden, to byla tragédie. Ačkoliv první poločas nebyl špatný, v tom druhém Tottenham Red Devills přejel. Nottingham Forrest je o poznání lehčí soupeř, ale Erik ten Hag ví, že pokud hráči nezmění svůj přístup, budou to mít těžké.

Nemůžete vinit zálohu. Tohle nebylo o ní. Problém byl vepředu a vzadu. Nebylo to kompaktní, proto jsme byli otevření. Prostě jsme neběhali, nebo jsme běhali špatně, kdy to nebylo vhodné. A to hlavně vepředu. Nikdo se nevracel. Ale dobře, stalo se. Ale je to něco, co je prostě potřeba k tomu, abychom dokázali vyhrávat zápasy. Prvních 35 minut jsme byli úžasní, dominovali. Tottenham si ani neškrtl," řekl ten Hag.

Věci se ale změnili a hráči už najednou nedělali svou práci. Tohle není to, co chcete a taky očekáváte od Manchesteru United. Musíte tam makat 90 minut. To se požaduje. Dal jsem hráčům zpětnou vazbu, že takhle to opravdu dál nejde a musí se zlepšit. Že je to neakceptovatelné. Musíme pracovat jako tým, být soudržní. Ale každé individuum musí převzít zodpovědnost. Samozřejmě i já jsem za to zodpovědný," pokračoval Erik ten Hag.

David Suchý / goal.com

Nejnovější články