Zpět na » Premier League » Manchester United představil nové venkovní dresy. Fanoušci z nich nadšeni nejsou

Manchester United představil nové venkovní dresy. Fanoušci z nich nadšeni nejsou

Manchester United představil nové venkovní dresy. Fanoušci z nich nadšeni nejsou © manutd.com - Co říkáte na nové venkovní dresy "Green devills"?

1

Líbilo se

24.07. - Domácí dresy příliš měnit nejdou. Jsou tu vždy pevně dané barvy a mění se jen styl. Ale venkovní a třetí sady dresů jsou příležitostí pro návrháře jak se pořádně vyřádit a experimentovat. Ale ne vždy jsou reakce fanoušků pozitivní. Jako nyní, když Manchester United představil novou sadu venkovních dresů inspirované minulostí. Na sociálních sítích se mezi komentáři najdou skutečné perly.

Manchester United v posledních letech poměrně dost experimentoval se sadou venkovních i alternativních dresů. Už vloni kontroverzi rozpoutaly svítivé venkovní dresy, které si ale nakonec své fanoušky přeci jen našly. Vše ale klub vynahradil domácí sadou s límečky inspirovanými minulostí. Fanoušci si tak připomínali legendární styl Erica Cantony, který hrál se zvedlým límečkem a stalo se to jeho poznávacím znamením. Od nich se ale letos upustilo. Nicméně nové dresy vypadají velmi pěkně a fanoušci jsou s nimi spokojení.

To ale nelze říct o nové sadě venkovních dresů. Ta má být taktéž inspiorvána minulostí. Tmavě zelená barva s vertikálními pruhy má být inspirována lety, kdy byl klub ještě považován za mladý. Samotné pruhy se na dresech objevily naposledy před více než 20 lety. „Noční zelená představuje městskou krajinu, kterou je Manchester proslulý, a poskytuje dokonalé plátno pro odvážný, živý design. Siluetu doplňuje stylový bílý žebrovaný límec u krku," tvrdí klub na svém webu. Na sociálních sítích tu jsou ale zatím spíše negativní a posměšné komentáře.

„Kdokoliv, kdo s tímhle přišel, si zaslouží facku,"

„To má symbolizovat vězeňský mundur Masona Greenwooda?"

„Na Mbappém by ten dres vypadal dobře, co?"

„Pamatujete si na rok 2012? Odporné dresy = Trofeje,"

Venkovní dresy Manchesteru United

David Suchý / manutd.com

Nejnovější články